Броварські каратисти поїдуть на міжнародний турнір до Грузії

Актуально, Новини 08 Тра. 2017 р., 9:45 1372

Броварський спортивний клуб «Будокан», який був представлений у складі національної збірної на Відкритому Кубку Європи з Кіокушин-карате у Барселоні і завдяки спортсменам якого Україна посіла друге місце, готується до нових міжнародних змагань. Попереду у юних каратистів Міжнародний турнір з кіокушин-карате (I. K.O. Matsushima), який відбудеться 24 червня в Тбілісі (Грузія). Про це «Трибуні-Бровари» розповів наставник і президент СК «Будокан» Андрій Гаврилюк.

З 29 квітня по 2 травня вихованці броварського СК (входить в структуру ДЮСШ «Спартак») провели навчально-тренувальні збори в дитячому оздоровчому таборі «Любич», який розташований у селі Літки Броварського району. Там спортсмени відпочивали і проводили тренування.

Як розповів пан Гаврилюк, усього в тренувальному процесі взяло участь понад 200 дітей, 7 дитячо-юнацьких вікових категорій. Є один і дорослий спортсмен, якому 50 років, але який, за словами Андрія Анатолійовича, демонструє непогані результати.

Після навчально-тренувального процесу бійці спортивного клубу «Будокан» здавали атестаційні нормативи, які дозволяють отримати кю-пояс вищий за рангом (у карате пояси різняться за кольорами, від світлих до темних, чим вище ступінь майстерності, тим темніший пояс). Для успішного складання кю-тесту претенденти повинні були здати екзамени, що включали в себе базову техніку, вправи на силу та витривалість, основи кіокушин-карате та його різновиди. При цьому претендент на підвищення в ранзі зобов’язаний здати не лише нормативи нинішнього рангу, а й продемонструвати знання техніки усіх попередніх рангів теж. Більшість дітей та юнаків склали екзамени та тести успішно.

Нагадаємо, на останньому турнірі в іспанській Барселоні — «Відкритий Кубок Європи з Кіокушин-карате (WKB) серед дітей, юнаків, юніорів, чоловіків та жінок» у складі національної збірної України взяли участь 8 вихованців СК «Будокан». Анастасія Нестеренко тоді стала володаркою Кубку Європи у віковій групі 14-15 років, Павло Капелька та Юлія Седельникова завоювали «срібні» нагороди у цій же віковій категорії, а ще один боєць, Катерина Гуріна, посіла у віковій категорії 14-15 років третє місце.

[Not a valid template]

*СК «Будокан» — спортивний клуб, який створений на базі БЗОШ № 7 у 2004 році.

За час існування клубу підготовлено багато спортсменів, які виступали на обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях. У 2011 році у Кубку Європи «Будокан» посів перше командне місце.

Серед вихованців є Майстри спорту України та кандидати у майстри спорту.