Броварські КП-банкрути: три пропонують ліквідувати, «Броварипарксервіс» — створити

Актуально, Новини 14 Бер. 2017 р., 15:42 2233

За ініціативи депутата від фракції «Самопоміч» Юрія Скотнікова відбувається повторне винесення на розгляд сесії Броварської міської ради проекту рішення щодо створення комунального підприємства «Броварипарксервіс».

Подібний до попереднього, що виносився на розгляд 19 сесії БМР, як брат-близнюк, проект рішення викликав на «комунальній» комісії жваве обговорення.

Зі слів заступника міського голови Григорія Голубовського, створення комунального підприємства обумовлене відсутністю штрафмайданчиків, крадіжками автомобілів, зверненнями відділку поліції та ініціативою депутата міськради. Поява в місті такого підприємства, на думку Григорія Павловича, створить «сприятливі умови для збільшення пропускної спроможності проїзної частини міста Бровари».

На репліку присутніх активістів, що жодне комунальне підприємство міста не є прибутковим, заступник міського голови повідомив, що КП, яке надає ритуальні послуги, має прибуток за підсумком минулого року.

Микола Зінченко повідомив присутнім, що ознайомився з подібною ситуацією в м. Тернопіль. Вивчаючи їх досвід, депутат зазначив, що робота там організована таким чином, що жодне комунальне підприємство не є збитковим.

Депутат Вікторія Коваленко зі свого боку зауважила, що виступає проти винесення на розгляд чергової сесії питання організації КП «Броварипарксервіс», оскільки в проекті рішення жодним чином не зазначено, яким чином «місто заробить» на існуванні такого підприємства. А створення чергового потенційного банкрута, на її думку, не є доцільним: «З огляду на те, які наступні питання розглядатиме наша комісія, вважаю, що проект рішення потрібно зняти з розгляду сесії. Крім того, ініціатор проекту жодним чином не пояснив його доцільність». Пані Коваленко щонайменше тричі оголосила свою пропозицію стосовно зняття проекту, проте головуючий Борис Дудко на голосування її так і не поставив.

Депутат Коваленко наголошувала на наступному проекті рішення, який прямо стосується наслідків діяльності комунальних підприємств. Мова йде про затвердження Програми з припинення діяльності комунальних підприємств міста шляхом ліквідації (банкрутства) на 2017 рік. За повідомленням начальника юридичного відділу Альбіни Баба-Мірзоєвої, цього року є необхідність в проведенні процедури банкрутства трьох комунальних підприємств: «Бровариводоканал», «Аптека матері і дитини», «Служба замовника», борги яких рахуються мільйонами.

Орієнтовні фінансові видатки на проведення процедури банкрутства складуть 541,1 тис. грн.

То чи варто однією рукою створювати комунальні підприємства, а іншою припиняти їхню діяльність, вирішуватимуть депутати разом вже на найближчій сесії. Оскільки питання про створення КП «Броварипарксервіс» комісія не підтримала та винесла на розгляд сесії.

Проект рішення стосовно програми ліквідації комунальних підприємств шляхом банкрутства — підтримано одноголосно.

загрузка...
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

НОВИНИ

19.09.2017
18.09.2017
17.09.2017