Депутати пропонують створити безкоштовні автостоянки для інвалідів — учасників АТО

Актуально, Новини 28 Кві. 2017 р., 13:59 608

Депутатська комісія із земельних питань ухвалила рішення відкласти до вивчення питання про зміни до Положення «Про надання земельних ділянок на праві оренди для розміщення розбірно-збірних гаражів на прибудинкових територіях». Нагадаємо, Положення стосується тих категорій населення, які користуються пільгами через проблеми опорно-рухового апарату.

Зміни до Положення передбачали перегляд категорій населення, що мають право на встановлення гаражу, а саме додавання до них інвалідів-учасників бойових дій в АТО та сімей загиблих учасників бойових дій та учасників АТО. Розглянула питання земельна комісія 27 квітня за протокольним дорученням 26-ї сесії міської ради від 23 березня.

Під час розгляду питання депутати озвучували різні думки та позиції.

Так, народні обранці зійшлися в думці, що у першу чергу земельні ділянки потрібно надавати сім’ям загиблих учасників АТО та бойових дій. Звучали також пропозиції про те, щоб для інвалідів-учасників АТО та бойових дій замість земельних ділянок облаштовувати безкоштовні місця для паркування та автостоянки. По-перше, на думку депутатів, для самих АТО-вців буде зручніше, якщо їх авто знаходитиметься під будинком, оскільки їм тяжко пересуватися, по-друге, це буде набагато економніше для бюджету міста.

Зрештою, було визначено, що питання потребує додаткового вивчення і потребує, можливо, позачергового засідання комісії.

загрузка...
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

НОВИНИ

24.09.2017
23.09.2017
22.09.2017
21.09.2017