Лікарня «не прийняла» ремонт корпусу невідкладної допомоги. Будуть переробляти

Актуально, Новини 11 Лип. 2017 р., 11:07 431

Підрядник, який робив ремонт у корпусі, де базуватимуться спільно служби швидкої допомоги, екстреної та центр первинної медико-санітарної служби, перероблятиме роботу, оскільки до якості її виконання у лікарні є претензії.

Про це 10 липня після оперативної наради виконавчих служб міської ради розповів «Трибуні-Бровари» головний лікар БЦРЛ Валентин Багнюк.

Нагадаємо, у корпусі на території центральної районної лікарні, де базувалися швидка та екстрена допомоги, робилися ремонтні роботи, а Броварський центр первинної медико-санітарної допомоги у цей період базувався на першому поверсі житлового будинку за адресою вулиця Гагаріна, 10.

Валентин Багнюк

Конкурс на проведення ремонтних робіт (оздоблювальні та електротехнічні) виграла фірма ТОВ «Кімберліт Груп». Загальна ж вартість ремонтних робіт згідно угоди між Багнюком та директором фірми підрядника Людмилою Туглук склала 1 464 982,8 грн. Ще 481 088 грн., за інформацією заступника головного лікаря з економічних питань Тетяни Щербак, пішло на сантехнічні роботи.

Як розповів Валентин Багнюк, комісія з оренди майна спільно-сумісної власності територіально-громадських селищ Броварського району та м. Бровари, яка проводила виїзне засідання 6 липня, звернула увагу на те, що у коридорах корпусу плитка покладена на дерев’яну прогнилу підлогу, а також треба відремонтувати унітаз в санвузлі та доробити сантехнічні роботи.

«Ремонтні роботи підрядник буде не дороблювати, а перероблювати. А у коридорі, де відстала плитка, будуть її приклеювати. Звучала інформація у ЗМІ про те, що з даху протікає вода. Жодного разу цього не бачила. Але ми все ж викличемо будівельну бригаду, яка робила ремонт даху. Днями вони мають переглянути покрівлю. Ремонт самого корпусу підрядник (ТОВ «Кімберліт Груп» — прим. Т. Б.) буде переробляти за свої кошти», — повідомила пані Щербак.

За словами головного лікаря первинної ланки Ігоря Кравцова, він звернеться до відділу комунальної власності Броварської міської ради з проханням, щоб у будинку на Гагаріна, 10 приміщення залишилося за його центром, аби там було адміністративне приміщення.

загрузка...
Loading...

One Response to Лікарня «не прийняла» ремонт корпусу невідкладної допомоги. Будуть переробляти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

НОВИНИ

24.09.2017
23.09.2017
22.09.2017
21.09.2017