З учителя броварської школи вимагали кошти за прямі обов'язки виконавчих служб

Актуально, Новини 11 Лис. 2016 р., 16:31 2569

Скандал в центрі соціальних служб Броварської міської ради — виконавчі служби беруть за виконання своїх прямих обов’язків додаткову оплату? Така тема стала однією з головних на позачерговій сесії міської ради.

На засіданні виступив голова Громадської ради при Управлінні освіти Ігор Романенко.

За його словами, вчителька однієї з броварських шкіл звернулася на прийом до психолога соціальної служби при виконкомі. Фахівець поспілкувався з нею 40 хвилин, після чого виставив рахунок — 350 гривень. Свою вимогу психолог мотивував тим, що, начебто, така вартість години його праці.

Начальник Управління Оксана Мельник поцікавилася, чому не звернулися до неї, на що Романенко відповів, що звертався до заступника міського голови з гуманітарних питань Лариси Виноградової. Остання обіцяла розібратися у ситуації, однак реакції так і немає.

Днями вчителю надійшла відповідь, що кошти були з неї взяті, оскільки вона звернулася до психолога у приватному порядку. Тому, як зауважив пан Романенко, він змушений звертатися до депутатів і до преси з цією ситуацією. Людина звернулася не до приватного лікаря, а до фахівця соціальної служби виконкому, і зустріла такий «прийом». Сама вчителька не хоче оприлюднювати своє ім’я, вочевидь, побоюючись наслідків.

«Давайте розвісимо у кожного спеціаліста виконкому просто на дверях таблички, скільки коштує година їхнього часу», — іронічно зауважив Ігор Романенко.

Лідер ГО «Авангард АТО Броварії» Ігор Муратов сказав, що будь-які питання треба вирішувати відкрито, а не десь точково, у коридорах. «Доки продовжуватиметься кулуарне вирішення питань, існуватиме система, яка давно потребує викорінення», — сказав пан Муратов.

Loading...

One Response to З учителя броварської школи вимагали кошти за прямі обов'язки виконавчих служб

  • Почему никто не пишет как в школе №5 г.Броваров учителя вымагают деньги в учеников. Вначале занижая оценки, потом создают платные факультативы за которые берут по 50грн с каждого ученика. Посещение кстати обязательное. Вот и посчитайте, раз в неделю с одного класса капает лишние 1500грн.

    Если быть точным, это учитель математики пенсионного возраста в 10-А классе, всё это делается в сговоре с классным руководителем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

НОВИНИ

20.10.2017
19.10.2017
18.10.2017