5 липня — засідання робочої групи з питань забудови на вул. Гагаріна

Новини 04 Лип. 2017 р., 11:29 1346

Завтра, 5 липня 2017 року, в малій залі виконкому о 14 годині розпочнеться  засідання робочої групи з питань забудови території по вул. Гагаріна, 21. Про це повідомила помічник депутата БМР та член Штабу з підготовки та розробки генерального плану міста Ірина Нікітчина на своїй сторінці у Facebook.

Як зазначається у розпорядженні міського голови щодо створення робочої групи, засідання відбудеться з метою ознайомлення з перспективною забудовою зазначеної території.

Нагадаємо, наприкінці червня, попри численні протести громади, на ділянці по вул. Гагаріна, яка належить ТОВ «Альянсінвестбуд», на замовлення забудовника підрядники в рамках підготовки до будівельних робіт, зрізали кільки десятків дерев. На ділянці у центрі міста планується будівництво офісного центру на 6 поверхів.

Громаду зацікавила ситуація стосовно умов та законності передачі земельної ділянки по вул. Гагаріна, 21 у власність ТОВ «Альянсінвестбуд», а також можливості будівництва у центрі міста офісного центру, з огляду на те, що поруч розташована школа. Тож не виключено, що у членів робочої групи виникне ще багато запитань, зокрема щодо скасування рішення про надання у власність зазначеної ділянки та проведення громадських слухань.

загрузка...
Loading...

One Response to 5 липня — засідання робочої групи з питань забудови на вул. Гагаріна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

НОВИНИ

23.09.2017
22.09.2017
21.09.2017