Чи залишиться земля у власності громади? 2 серпня продовження засідання по ДП «Радіопередавальний центр»

Новини 31 Лип. 2017 р., 11:27 2829

У середу 2 серпня об 11.20 продовжиться судове засідання Вищого господарського суду по розгляду касаційної скарги на рішення Київського апеляційного господарського суду. Останній, нагадаємо, витребував у приватних компаній ТОВ «Інтер-профіт» та ТОВ «Інтер-Кастомс» на користь територіальної громади в особі Броварської міської ради 94,6 гектара держпідприємства «Радіопередавальний центр». Натомість ТОВ «Інтер-Профіт», не погодившись з рішенням Київського апеляційного господарського суду, подало касаційну скаргу до Вищого господарського суду України.

Суддівська колегія 19 липня під головуванням судді Мальвіни Данилової, заслухавши сторони справи, зокрема, представників ТОВ «Інтер-профіт», представників 3-х осіб — ТОВ «Інтер-Кастомс» та Банку «Михайлівський», Генеральної прокуратури Тетяну Гришину та директора ДП «Радіопередавальний центр» Олексія Скочка, призначила перерву у судовому засіданні.

Не виключено, що у середу 2 серпня буде оголошуватися рішення — задовольнити касаційну скаргу чи ні. Від цього залежатиме, чи залишиться 94,5 га броварської землі у власності громади чи знову потраплять до рук шахраїв.

Засідання відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Олександра Копиленка, 6.

загрузка...
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

НОВИНИ

19.09.2017
18.09.2017
17.09.2017