Офіційно постійні комісії Броварської міської ради ще не затверджені, але з наступного тижня вони почнуть функціонувати. З такою пропозицією на сьогоднішньому засіданні з депутатами виступив міський голова Ігор Сапожко. Пояснюється такий крок тим, що на розгляд 3-ї сесії міської ради, яка запланована на 24 грудня, планується винести більше 40 проектів рішень, чимало з яких стосується бюджетних та земельних питань.
Розклад засідань постійних комісій:
— 1 грудня. 10.00. Засідання Комісії з земельних питань, архітектури та будівництва;
— 2 грудня. 10.00. Засідання Комісії з питань регламенту, депутатської етики, правопорядку та інформаційної політики.
— 2 грудня. 14.00. Засідання Комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності та приватизації.
— 3 грудня. 10.30. Засідання Комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.
— 3 грудня. 14.00. Засідання Комісії з гуманітарних питань.
Засідання Комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку відбулося уже сьогодні.
Нагадаємо, що голів та заступників комісій ще не визначено.
Склади комісій (ще не затверджені офіційно) на сьогодні виглядають так:
Комісія з питань бюджету та соціально-економічного розвитку:
Білокінь Володимир (УКРОП)
Веремчук Ірина (БПП «Солідарність»)
Гредунов Євген (БПП «Солідарність»)
Лопатюк Андрій («Демократичний Альянс»)
Мутило Вадим («Батьківщина»)
Сенько Лідія («Єдність»)
Чаюн Володимир («Самопоміч»)
Чередник Юрій (БПП «Солідарність»)
Здоровець Олексій («Свобода»)
Комісія з питань земельних відносин, будівництва та архітектури:
Андрієвський Вадим (РПЛ)
Бабич Петро (УКРОП)
Василенко Андрій («Самопоміч»)
Кочубей Василь («Свобода»)
Опалько Володимир (БПП «Солідарність»)
Резнік Олександр («Батьківщина»)
Темченко Людмила («Єдність»)
Черепейнік Леонід (БПП «Солідарність»)
Комісія з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності та приватизації
Дудко Борис («Батьківщина»)
Зінченко Микола (УКРОП)
Іваненко Валерій (БПП «Солідарність»)
Коваленко Вікторія (РПЛ)
Лемпіцький Валерій («Єдність»)
Мельник Оксана («Єдність»)
Саук Андрій («Демократичний Альянс»)
Семенов Максим («Самопоміч»)
Шевчук Олег («Свобода»)
Комісія з гуманітарних питань:
Бельський Сергій («Батьківщина»)
Берестовий Олег («Демократичний Альянс»)
Бойко Сергій («Свобода»)
Крилова Тетяна («Самопоміч»)
Негода Галина (БПП «Солідарність»)
Тоцька Тетяна («Єдність»)
Комісія з питань регламенту, депутатської етики, правопорядку та інформаційної політики:
Батюк Сергій (БПП «Солідарність»)
Дяченко Аліна («Демократичний Альянс»)
Оксютенко Володимир («Єдність»)
Скотніков Юрій («Самопоміч»)
Фото — Бажен Левковець.