Розламаний бордюр на Майдані Свободи. Бюджетне марнотратство як норма життя?

Блоги, Новини 04 Січ. 2017 р., 17:04 5087

tsukanov-2

 

 

 

Володимир ЦУКАНОВ, кореспондент «Трибуни-Бровари»

Напередодні Дня Святого Миколая на головній площі Броварів — Майдані Свободи — було встановлено велику сцену, на якій виступали артисти та художні колективи в рамках святкування.

І все би добре, концерти є показником культурного життя міста. Але не можна залишити поза увагою, яким саме чином було встановлено цю сцену. Стропи, які тримають сцену, заважають ходити, у темряві їх можна й не помітити. А це загрожує травмуванням, особливо для людей похилого віку, які разом з онуками приходять до головної ялинки міста.

Та найголовніше навіть не це. Задля того, щоби вбити металеві костилі, до яких кріпляться стропи, серйозно пошкодили декоративний бордюр навкруги лавок для відпочинку. Тобто вигляд головної площі — то другорядне питання, головне, що своєчасно встановили сцену? Відзвітували, а там хоч трава не рости?

Зазвичай встановленням сцени на головній площі займається місцеве підприємство «Бровари-Благоустрій». Чиїми ж руками цього разу було спотворено затишний куточок Майдану Свободи? І як збираються його відновлювати? І чи збираються взагалі?

А може, не варто перейматися? Зламали то й зламали, потрощили то й потрощили, все одно ж ті люди не будуть за свій кошт відновлювати. Це ж бюджетні кошти — хто їх рахує?

Гірко і навіть моторошно, якщо, крий Боже, комунальні служби і працівники думають саме так. Кричущим є те, що такий спосіб буття став нормою.

Принцип «Хліба і видовищ» за формою може й змінюється, але за суттю — ні: і тисячу років тому, і зараз — усе за кошти платників податків.

Наразі запитань більше, ніж відповідей…

[Not a valid template]

Loading...

2 Responses to Розламаний бордюр на Майдані Свободи. Бюджетне марнотратство як норма життя?

 • it's good article haha!the free key :HFCAE12UCKS3230313731303132QYGMWEMMUCKSAIQYMJFCF,download free now,speed up your pc 500%

  privazer review www.airysoftware.com/info/privazer-review.htm

 • Доброго дня

  Пропоную завітати на ТОРГМАШ.

  Район дуже затишний, зелений, хороша інфраструктура.

  Але останнім часом почав звертати увагу на стан пішохідної зони тротуарів та прибудинкові території.

  Живу на вулиці Сергія Москаленка, тому і розглядаю нижче прилеглу територію.

  По вулиці Сергія Москаленка в прибудинкових проїздах будинків 2, 2А, 2В, 4, 6, площа перед Броварським ринком в дощову погоду практично не прохідна - скрізь калюжі, подекуди навіть глибокі. Також на данному відрізку немає взагалі освітлення тротуару в нічний час, що не додає безпеки навколишнім мешканцям. Біля нещодавнозбудованого супермаркета RC (Москаленко 10А) також є проблема, автотранспорт, що від’їжджає з боку входу в магазин, перетінає пішохідну доріжку, чим унеможливлюють пересування нею, або обхід.

  Повертаючить до калюж акцентую увагу на такі точки:

  — початок пішохідної доріжки біля буд.10А (сумермаркет RC) вугол буд. 6;

  -площа перед Броварським ринком

  — доріжка на вуглу буд 17

  — доріжка на вуглу буд 21 перед кафе Золота рибка

  Прошу шановну редакцію провести ревізію стану описаних проблем та задати питання відповідальнім органам місцевої влади.

  З поваю, Олександр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

НОВИНИ

20.10.2017
19.10.2017
18.10.2017