Подовження карантину не буде — управління освіти Броварів

Новини 10 Січ. 2017 р., 13:10 1490

11 січня у всіх загальноосвітніх навчальних закладах Броварів відновлюється навчально-виховний процес. Про це кореспонденту «Трибуни-Бровари» повідомила заступник начальника управління освіти та науки Тамара Стельмах.

Нині в школах повним ходом іде підготовка до початку занять, а продукти харчування для дітей уже закуплені, зазначила пані Стельмах.

Тамара Стельмах

За словами завідуючого Броварського районного відділу лабораторних досліджень ДУ Київського ОЛЦД СЕСУ Віталія Прокопенка, перевищення епідеміологічного порогу в Броварах складає 6,7%. Це допустимий показник, тож потреби у черговому призупиненні навчального процесу немає.

Під час оперативної наради виконавчих органів влади міський голова дав доручення пані Стельмах надати інформацію для комунальних служб — де саме, біля яких навчальних закладів потрібно додатково розчистити під’їзди та проходи від снігу.

Нагадаємо, у загальноосвітніх навчальних закладах Броварів із 20 по 28 грудня 2016 року було призупинено навчання у зв’язку з ускладненням ситуації щодо захворюваності на грип та ГРВІ у місті.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

НОВИНИ

18.10.2017
17.10.2017
16.10.2017