Боксер із Броварів — золотий призер міжнародного турніру

Новини 12 Лют. 2017 р., 12:24 552

Українська збірна з боксу потужно виступила на міжнародному турнірі класу «А» з боксу «Istvan Bocskai Toutnament». Наші бійці вибороли чотири медалі — дві золотих, срібну та бронзову. Нагорода найвищого ґатунку — у броварчанина Ярослава Самофалова. Про це повідомляє Київська обласна школа вищої спортивної майстерності.

Заснований 1956 року, турнір вищої категорії «Istvan Bocskai Toutnament» вважається одним із найпрестижніших змагань Європейського континенту. Цього року змагання проводилися у місті Дебрецен (Угорщина).

Ярослав Самофалов у ваговій категорії 69 кг здобув одну з двох золотих нагород нашої збірної. Всього у турнірі брали участь боксери з 22 країн. За результатами виступів українські боксери вибороли чотири нагороди та посіли перше загальнокомандне місце.

Щиро вітаємо Ярослава та його тренерів з перемогою та бажаємо нових спортивних звитяг!