Броварські гандболісти перемогли у міжнародному турнірі

Новини 15 Лют. 2016 р., 22:24 606

Броварська любительська команда Броварів стала переможцем традиційного Міжнародного турніру з гандболу серед чоловічих любительських команд пам'яті талановитого спортсмена та тренера Сергія Льовина.

У турнірі, який проводиться уже дев’ятий рік у білоруському місті Новополоцьк, за перемогу боролися десять команд, з яких єдиним представником України став броварський аматорський ветеранський ГК «Торнадо».

Фаворитами турніру вважалися гандболісти з місцевого клубу «ГК ім. Льовина» (Новополоцьк, Білорусь): саме вони перемогли на цьому турнірі минулого року, броварчани ж тоді були на другому місці.
Цього разу дві найсильніші команди 2015 року зійшлися у фіналі. Причому зазначимо, що команда Новополоцька є представником вищої ліги чемпіонату Білорусі.

У запеклій боротьбі аматори з Броварів перемогли «вищоліговиків» із Білорусі з рахунком 17:16.