Броварські легкоатлети розпочали рік з перемог

Новини 11 Січ. 2017 р., 16:01 606

9-10 січня в Києві пройшли XXII Всеукраїнські змагання з легкої атлетики у приміщенні «Різдвяні старти». Про це повідомив сайт КО ШВСМ.

Змагання, якими зазвичай розпочинається зимовий сезон, зібрали спортсменів зі всієї України. Однак саме легкоатлети Київської обласної школи вищої спортивної майстерності, яка базується у Броварах, стали одними з найсильніших. Броварчани зібрали щедрий врожай медалей та продемонстрували високий рівень спортивної підготовки.

У штовханні ядра наші спортсмени зайняли майже весь п’єдестал пошани: Віктор Самолюк​ —​ 1 місце; Микола Багач​ —​ 2 місце; Анна Самолюк​ —​ 2 місце; Тетяна Кравченко — ​3 місце;

Вікторія Філіна у дисципліні «стрибки з жердиною» посіла 2 місце.

У бігу з бар’єрами на 60 метрів наша спортсменка Анна Плотіцина завоювала перше місце. Зазначимо, що за 10 хвилин після закінчення забігу Анна взяла участь у іншому фіналі з бігу на 60 метрів. Тут Анна посіла почесне друге місце з особистим рекордом 7.47 с.

Сергій Никифоров відзначився у стрибках в довжину — став лідером із перших спроб і згодом утримав переможний результат — 7.79 м. Олександр Карпенко став другим у бігу на 1500 м серед чоловіків.

У забігу на 200 метрів Дмитро Бондарєв став срібним призером. Серед бігунів на 800 метрів броварські атлети також виступили гідно: Олександра Сидор та Дмитро Ковальчук вибороли «бронзу».

Щиро вітаємо спортсменів та їхніх тренерів. Бажаємо легкоатлетам нових успішних стартів!