Черги за біометричними паспортами мають зникнути за тиждень-два, — міграційна служба

Новини 25 Лип. 2017 р., 18:04 383

Ажіотаж, який наразі відбувається в Україні довкола отримання біометричних паспортів, йде на спад. Ситуація має нормалізуватися за один-два тижні, разом зі зменшенням туристичного ажіотажу. Про це йдеться у заяві речника Державної міграційної служби України Сергія Гунька, повідомляє Espreso.TV

«Зараз ми маємо поєднання двох факторів — ажіотаж, пов’язаний з «безвізом», і туристичний ажіотаж. Туристичний сезон щороку в цей період є піковим для оформлення закордонних паспортів. Туристична складова піде на спад вже за тиждень-два. І вже на початку серпня цієї туристичної складової не буде. Коли завершиться психологічна складова — важко прогнозувати. Але ми думаємо, що вже у серпні будемо мати суттєве полегшення ситуації», — підкреслив Гунько.

За словами чиновника, нинішній ажіотаж з отриманням біометричних паспортів не має нічого спільного з виїздом українців до країн Європейського союзу. Статистика перетинів кордону набагато менша, ніж статистика оформлення закордонних паспортів. Тому цей ажіотаж має психологічні причини. Але у будь-якому випадку це — тимчасове явище. Треба усвідомлювати, що закордонні паспорти мають на руках близько 12 мільйонів українців, з них понад чотири мільйони — власники біометричних паспортів. За кордон виїжджає в рази менше.

Міграційна служба України радить громадянам без нагальної необхідності почекати з оформленням паспортів, утриматися від стояння в чергах і оформити документи пізніше у більш комфортних умовах, зазначив речник служби.

загрузка...
Loading...

One Response to Черги за біометричними паспортами мають зникнути за тиждень-два, — міграційна служба

  • Banh Mi Cali is our most loved! We reside throughout the highway and move constantly. Not simply just is the fiid very good (I constantly attain the todu banh mi and the veggie summertime roll), nevertheless the operator is thus delectable and helpful!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

НОВИНИ

24.09.2017
23.09.2017
22.09.2017
21.09.2017