Депутатів закріплять за округами. Кому дістанеться Торгмаш?

Новини 22 Лис. 2015 р., 23:53 895

Депутати Броварської міської ради будуть закріплені за територіальними округами. Про це стало відомо на останній робочій зустрічі представників партійних фракцій та міського голови Ігоря Сапожка.

На сьогодні з 36 округів є такі, де перемогли по одному депутату — вони будуть автоматично закріплені за переможцями (таких — 19), є округи, де перемогу здобуло по кілька депутатів (таких — 4), а є «порожні» (таких — 13).

Депутати та міський голова дійшли згоди, що, можливо, ті округи, де перемогло два кандидата, дістануться тим депутатам, які набрали найбільшу кількість голосів. Депутати ж, які на своїх округах посіли другі та треті місця, а також «перші номери» своїх партій візьмуть собі округи, які залишилися «безгосподарні».

Зрештою, кому який округ дістанеться — депутати та міський голова ще визначатимуть на наступних робочих засіданнях.

Ось тільки коли будуть ці засідання, досі не відомо.

А поки що пропонуємо Вашій увазі розкладку округів, де здобули перемогу кандидати.

 

Територіальний виборчий округ №1

вул.Білодібровна, вул.Геологів, вул.Горького, вул.Леніна: 1–122/1; вул.Некрасова, вул.Полярників, вул.Пушкіна, вул.Українки Лесі, вул.1-го Травня, пров.Парковий, пров.Партизанський, пров.Ульянових.

Переможці: Тетяна Тоцька («Єдність») — 243 голоси, Юрій Скотніков («Самопоміч») — 161.

 

Територіальний виборчий округ №2

вул.Андрєєва: 1–70; вул.Боженка, вул.Гвардійська, вул.Єсеніна, вул.Київська: 2–120; вул.Коцюбинського, вул.Леваневського, вул.Ломоносова, вул.Макаренка, вул.Матросова, вул.Пластунська, вул.Ремонтників, вул.Сірка Івана, вул.Стельмаха Михайла, вул.Франка Івана, вул.Фрунзе, вул.Чапаєва, пров.Бєдного Дем’яна, пров.Єсеніна, пров.Заслонова, пров.Лазо Сергія, пров.Піонерський, пров.Піщаний, пров.Філатова.

Переможці: Леонід Черепейнік (БПП «Солідарність»).

 

Територіальний виборчий округ №3

вул.Гонти Івана, вул.Київська: 121–202; вул.Ковпака, вул.Красна, вул.Леніна: 123–155; вул.Лисенка Миколи, вул.Могили Петра, вул.Оболонська: 1–58/2; вул.Петровського, вул.Тургенєва, вул.Челюскіна, вул.Чепурного, вул.Чехова, вул.Шолом-Алейхема: 1–34; вул.Щорса: 1–50А; вул.8-го Березня, пров.Деснянський, пров.Озерний, пров.Пирогова, пров.Тихий, пров.Тупий.

Переможці: Олег Іваненко (БПП «Солідарність», пройшов до Київської обласної ради).

 

Територіальний виборчий округ №4

вул.Андрєєва: 71–132; вул.Батечка Івана, вул.Білоконя Павла, вул.Богунська, вул.Бориспольця Платона, вул.Галагана Миколи, вул.Героїв Крут, вул.Дорошенка Петра, вул.Дубовика Михайла, вул.Єдності, вул.Заводська, вул.Запорізька, вул.Затишна, вул.Калинова, вул.Каширіна, вул.Квятковського, вул.Кірова: 1–19/1; вул.Козловського Івана, вул.Корсакова Юрія, вул.Крушельницької Соломії, вул.Леонтовича, вул.Лідіце, вул.Люксембург Рози, вул.Мальовнича, вул.Маяковського, вул.Огієнка Івана, вул.Оксамитова, вул.Освіти, вул.Осьмака Василя, вул.Попудренка, вул.Приозерна, вул.Разіна Степана, вул.Ромашкова, вул.Сагайдачного Петра, вул.Саксаганського, вул.Світловщинська, вул.Сєрова, вул.Старотроїцька: 1–60; вул.Стефаника Василя, вул.Таращанська, вул.Теліги Олени, вул.Толстого, вул.Чернишевського, вул.Юності, пл.Шевченка, пров.Дарвіна, пров.Зоряний, пров.Поштовий, пров.Радянський, пров.Старотроїцький.

Переможці: немає. Але замість Галини Котляр (УКРОП) по цьому округу увійшов Володимир Білокінь (УКРОП).

 

 

Територіальний виборчий округ №5

вул.Довженка Олександра, вул.Калініна, вул.Кірова: 21–70/2; вул.Мічуріна, вул.Папаніна, вул.Сєдова, вул.Старотроїцька: 61–146; пров.Комунарів, пров.Онезький, пров.Суворова, вул.Ватутіна, вул.Герцена, вул.Глібова Леоніда, вул.Гоголя, вул.Гончара Олеся, вул.Електриків, вул.Княжицька, вул.Лугова, вул.Осипова, вул.Перонна, вул.Постишева, вул.Семашка, вул.Слуцька, вул.Ступака Григорія, вул.Тичини Павла, вул.Чубаря.

Переможці: Олексій Здоровець («Свобода»).

 

Територіальний виборчий округ №6

вул.Грушевського Михайла: 1–1А, 3А–5; вул.Кірова: 72–90А.

Переможці: Юрій Чередник (БПП «Солідарність»).

 

Територіальний виборчий округ №7

вул.Грушевського Михайла: 7–15Б, 19, 23–27; вул.Грушевського Михайла: 3, 21; вул.Київська: 284–292.

Переможці: Тетяна Крилова («Самопоміч»).

 

Територіальний виборчий округ №8

вул. Возз’єднання.

Переможці: немає.

Як повідомив лідер фракції «Свобода» Олег Шевчук, за ним закріплений виборчий округ №8.

 

Територіальний виборчий округ №9

вул.Абрикосова, вул.Березнева, вул.Березова, вул.Большеченка Олексія, вул.Бузкова, вул.Вереснева, вул.Весняна, вул.Виноградна, вул.Волошкова, вул.Гамалія Дмитра, вул.Грінченка, вул.Драгоманова Михайла, вул.Заньковецької Марії, вул.Зіркова, вул.Злагоди, вул.Каштанова, вул.Квітнева, вул.Кобилянської Ольги, вул.Козацька, вул.Куліша Пантелеймона, вул.Кутового Володимира, вул.Майбороди Платона, вул.Нечуя-Левицького Івана, вул.Підлісна, вул.Проліскова, вул.Росяна, вул.Русановича Дмитра, вул.Симоненка Василя, вул.Січнева, вул.Сковороди Григорія, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Соснова, вул.Спортивна, вул.Стуса Василя, вул.Східна, вул.Тополина, вул.Трояндова, вул.Фельдмана, вул.Чорновола В’ячеслава, вул.Чубинського Павла, вул.Чупринки Грицька, вул.Шевченка: 2, 4А–4Б, 6, 8, 10А, 12А, 14, 26–60; вул.Яблунева, вул.Ялинкова, пров.Березневий, пров.Вишні Остапа, пров.Драгоманова Михайла, пров.Підлісний, пров.Чубинського Павла, військове містечко 251.

Переможці: Андрій Саук («Демократичний Альянс»).

 

Територіальний виборчий округ №10

вул.Вербна, вул.Винниченка Володимира, вул.Восьмого з’їзду рад, вул.Гальбича, вул.Героїв Сталінграда, вул.Коккінакі, вул.Космодем’янської Зої, вул.Молодіжна, вул.Оболонська: 60–76; вул.Радгоспна, вул.Шевченка: 1–1А, 3, 5, 7, 9, 11–11А, 13, 15–21, 127; вул.Щорса: 51–137; пров.Винниченка Володимира, пров.Оболонський.

Переможці: Валерій Лемпіцький («Єдність») — 150 голосів, Вадим Мутило («Батьківщина») — 95.

 

Територіальний виборчий округ №11

вул.Грушевського Михайла: 17–17/1; вул.Київська: 203–280; вул.Шолом-Алейхема: 35–87А; пров.Корольова.

Переможці: немає.

 

Територіальний виборчий округ №12

вул.Гагаріна: 8–10А, 12–16; вул.Лагунової Марії: 1, 3; вул.Шолом-Алейхема: 93–96.

Переможці: Валерій Іваненко (БПП «Солідарність»).

 

Територіальний виборчий округ №13

вул.Гагаріна: 1–7; вул.Київська: 294–298А;

Переможці: немає.

 

Територіальний виборчий округ №14

бульв.Незалежності: 2–2Б; вул.Гагаріна: 19–23; вул.Кирпоноса: 1–4, 6, 10, 12–12/1, 14, 16, 18–20/2, 22–30/1;

Переможці: немає.

 

Територіальний виборчий округ №15

бульв.Незалежності: 6–6В; вул.Блока Олександра: 19–21; вул.Карбишева: 13–24; вул.Кирпоноса: 5–5Б, 7А; вул.Рокосовського: 20–24/1;

Переможці: Галина Негода (БПП «Солідарність»).

 

Територіальний виборчий округ №16

бульв.Незалежності: 3–3Б; вул.Блока Олександра: 3–17; вул.Гагаріна: 11; вул.Карбишева: 1–11/2; вул.Лагунової Марії: 2, 4–4Б, 8/1–8/2; вул.Львівська: 1–15; вул.Рокосовського: 3–18/3;

Переможці: Сергій Бойко («Свобода»).

 

Територіальний виборчий округ №17

бульв.Незалежності: 4А–5, 7–8Б, 11, 13;

Переможці: Сергій Батюк (БПП «Солідарність», увійшов до міської ради замість Олега Іваненка).

 

Територіальний виборчий округ №18

бульв.Незалежності: 10–10Б; вул.Белінського: 19–37; вул.Кирпоноса: 11–11А, 13–13А, 15–15Г, 17–17В, 21, 31–80; вул.Львівська: 23–25/1; вул.Чернігівська.

Переможці: Роман Сімутін (БПП «Солідарність», пройшов до Київської обласної ради).

 

Територіальний виборчий округ №19

бульв. Незалежності: 9–9А, 11А; вул.Белінського: 3–17; вул.Лагунової Марії: 10–10/1, 12, 14, 18–18Б, 20;

Переможці: Олег Берестовий («Демократичний Альянс»).

 

Територіальний виборчий округ №20

вул.Камо, вул.Короленка: 54А–54Б, 56–56А, 60А–60Б;

Переможці: Лідія Сенько («Єдність»).

 

Територіальний виборчий округ №21

вул.Київська: 300–312; вул.Короленка: 65, 67; вул.Малокиївська.

Переможці: Сергій Бєльський («Батьківщина»).

 

Територіальний виборчий округ №22

вул.Короленка: 47, 49, 51, 53–53А, 55, 57–59, 61–63; вул.Лагунової Марії: 17–17Б, 19; вул.Лагунової Марії: 5–7А, 9–9А, 11, 13А–13Б, 15/1–15/7;

Переможці: немає.

 

Територіальний виборчий округ №23

вул.Черняховського: 19–19Б, 23А–23В;

Переможці: Вікторія Коваленко (Радикальна партія Олега Ляшка).

 

Територіальний виборчий округ №24

вул.Черняховського: 13–13А, 15–15А, 17–17А, 36–36Б;

Переможці: Максим Семенов («Самопоміч»).

 

Територіальний виборчий округ №25

вул.Короленка: 64–64Б, 66–66А, 68–68А;

Переможці: Андрій Лопатюк («Демократичний Альянс») — 108 голосів, Володимир Опалько (БПП «Солідарність», увійшов до міської ради замість Романа Сімутіна) — інформація буде уточнюватися в ТВК.

 

Територіальний виборчий округ №26

вул.Короленка: 68Б–74; вул.Черняховського: 21–21А, 25–25Б;

Переможці: Ірина Веремчук (БПП «Солідарність»)

 

Територіальний виборчий округ №27

вул.Воїнів-інтернаціоналістів, вул.Декабристів, вул.Димитрова: 45–115; вул.Залізнична, вул.Кармелюка Устима, вул.Лісова, вул.Металургів, вул.Польова, вул.Старченка, вул.Фурманова, вул.Чайковського, вул.Черняховського: 1–12/1, 14, 16–16Г, 18–18/1; вул.Щолківська, пров.Механізаторів, пров.Тракторний.

Переможці: немає.

 

Територіальний виборчий округ №28

бульв.Незалежності: 14Б–14/1, 17–21А;

Переможці: немає.

 

Територіальний виборчий округ №29

бульв.Незалежності: 15–15А; вул.Короленка: 1–46, 48–48/1, 50, 52, 54;

Переможці: немає.

 

Територіальний виборчий округ №30

бульв.Незалежності: 12–12В, 16А–16В;

Переможці: Володимир Чаюн («Самопоміч»).

 

Територіальний виборчий округ №31

вул.Гагаріна: 27–29; вул.Глинки, вул.Димитрова: 1–43; вул.Дніпровська, вул.Кооперативна, вул.Мирного Панаса, вул.Московська, вул.Пархоменка, вул.Плеханова, вул.Федорова, пров.Глинки, пров.Пархоменка.

Переможці: немає.

 

Територіальний виборчий округ №32

вул.Красовського, вул.Лермонтова: 1–20/2; вул.Підприємницька, вул.Поповича, пров.Вавилова, пров.Холодильний, вул.Батуринська, вул.Боголюбова академіка, вул.Виговського Івана, вул.Вокзальна, вул.Гетьманська, вул.Енгельса: 1, 2, 4; вул.Кутузова: 1–75; вул.Ольжича Олега, вул.Радистів, вул.Щербакова, пров.Вокзальний.

Переможці: Борис Дудко («Батьківщина») — 181 голос, Василь Кочубей («Свобода») — 140, Галина Котляр (УКРОП, знялася на користь Володимира Білоконя).

 

Територіальний виборчий округ №33

вул.Олімпійська: 1–1Б, 3, 8–8Б;

Переможці: Оксана Мельник («Єдність»).

 

Територіальний виборчий округ №34

вул.Олімпійська: 2–2А, 4–6А;

Переможці: Микола Зінченко (УКРОП).

 

Територіальний виборчий округ №35

вул.Базова, вул.Будьонного, вул.Виробнича, вул.Енгельса: 1А, 3–3Б, 5–35/1; вул.Конощенка Володимира, вул.Кутузова: 76–242; вул.Лермонтова: 21–54; вул.Мазепи Івана, вул.Маркса Карла, вул.Олександровича Митрофана, вул.Островського, вул.Павлова, вул.Тельмана, вул.Чкалова, пров.Виробничий.

Переможці: Людмила Темченко («Єдність»).

 

Територіальний виборчий округ №36

вул.Авіаційна, вул.Богуна Івана, вул.Будівельників, вул.Вишнева, вул.Воробйова, вул.Гастелло, вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Космонавтів, вул.Котовського, вул.Левадівська, вул.Миру, вул.Олійника Степана, вул.Олімпійська: 7–7А, 9–10А; вул.Покровська, вул.Прилуцька, вул.Раскової Марини, вул.Русанівська, вул.Фабрична, вул.Хмельницького Богдана.

Переможці: немає.

Фото — Бажен Левковець.

Loading...

НОВИНИ

22.10.2017
21.10.2017
20.10.2017
19.10.2017
18.10.2017