Депутату Черепейніку приписали «міфічне» львівське сміття

Новини 02 Лют. 2017 р., 17:17 672

1 лютого броварський інтернет-простір завалила «лавина львівського сміття» — на сайті «Антикор» була опублікована стаття «Львівське сміття везуть до Броварів». На думку «борців з корупцією», відходи будуть завозити на переробку в Бровари ПП «Бровари Вторма». З невідомих причин журналісти у своєму «матеріалі» пов’язали депутата Броварської міської ради Леоніда Черепейніка з даним приватним підприємством, тоді як Черепейнік є власником ТОВ «Бровари Вторма».

ТОВ «Бровари Вторма» на своїй офіційній сторінці розмістило спростування.

У ньому, зокрема, зазначається, що матеріал з сайту АНТИКОР не має жодного стосунку до діяльності ТОВ «Бровари Вторма». Власник підприємства Леонід Черепейнік офіційно заявив: «Жодної угоди «Бровари Вторма» з Львівською мерією не підписувала і жодного сміття у місто Бровари зі Львову ми не завозимо, не переробляємо, і, тим більше, не спалюємо».

До появи такої статті, як повідомляє сайт «Бровари-Вторма», є дві версії.

Перша — активна політична позиція власника компанії «Бровари Вторма», як опозиційного до місцевої влади депутата.

Друга — що компанія зіткнулася з діяльністю шахраїв. Протягом 2014—2016 рр. було виявлено, що в західному регіоні України (у Львівській і Волинській областях) невстановлені особи підробляють договори на купівлю вторинної сировини від імені компанії ПП«Бровари Вторма», з метою отримання незаконного прибутку.

Як говориться у заяві, відповідно до висновку експерта, який проводив судово технічну експертизу документів нібито підписаних директором ПП «Бровари Вторма» з відтиском печатки нібито ПП «Бровари Вторма», прийшов до однозначного висновку:  на досліджених документах відтиск печатки виконаний не печаткою  компанії  ТОВ «Бровари Вторма», а підпис на документах виконано не директором ТОВ «Бровари Вторма».

У зв’язку з цим було відкрито кримінальне провадження та проведено розслідування за фактом підробки документів на приймання вторинної сировини компанією ТОВ «Бровари Вторма».

Неперевірену інформацію з сайту antikor.com.ua підхопили і інші сумнівні видання, тому дивною є відсутність пікетів під міською радою з вимогою до міського голови зупинити вантажівки з міфічним львівським сміттям. Хоча, «перші ластівки» вже є…

 

Loading...

One Response to Депутату Черепейніку приписали «міфічне» львівське сміття

  • Moment short article upon Instacart that resembles a thrust launch. Absolutely nothing inside of possibly that resembles journalism. How is a 25-30 markup “reasonably priced”. By yourself could possibly at minimal trace at it. Adhere what oneself are very good at uwishunu, help save the spam for an individual else.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

НОВИНИ

16.10.2017
14.10.2017
13.10.2017
12.10.2017