Дербі підтвердило найсерйозніші наміри «Десни»

Новини, Новини Броварщини 18 Кві. 2017 р., 18:27 721

У Погребах господарі переграли ФК «Бровари» 2:0

Після третього туру чемпіонату Київської області, у  рамках якого  відбулося дербі Броварщини,  погребська «Десна» поряд із козинським «Кристалом»  підтвердили свої амбітні плани на лідерство. Обидві команди здобули максимум очок — по дев’ять. До речі, наступної суботи може статися, що в лідерах залишиться хтось один. «Кристал» і «Десна» 22 квітня зіграють між собою. Для погребців це буде гостьова зустріч.

Здобуті ж три очки в поєдинку з ФК «Бровари» легкими для «Десни» не назвеш. Сто відсотків мали рацію президент броварського клубу Микола Логвин та головний тренер погребської команди Вячеслав Руженцев: у яких би складах не підійшли колективи до цього протистояння, воно буде цікавим і безкомпромісним.

Так і сталося минулої суботи на стадіоні «Десна-арена» у Погребах. Гра була справді напруженою, по-спортивному жорсткою, але не грубою  Важко сказати, за яким сценарієм пішла зустріч і в яку б підсумкову гавань вона прийшла, аби були точнішими лідери гостьової команди у завершальних стадіях. Ще в першому таймі зі зручних нагод схибили Едуард Ворона, Павло Дацюк.

А от досвідчений Андрій Воробей вже третій матч підряд не йде з поля без забитого м’яча. На 23 хвилині він просто блискуче зіграв у штрафній суперника і наніс прекрасний удар під поперечину — 1:0.  Закріпити успіх у господарів могли Євген Воробей,  і особливо Андрій Якимлюк, який після  чудового пасу автора першого гола не зміг переправити м’яч у сітку воріт з близької відстані.

Після перерви броварці змарнували ще кілька чудових нагод. Але заважала їм не тільки власне неточність, але й дуже вдала гра у кількох епізодах воротаря «Десни» Романа Коростишевського.  Змарнували свої нагоди для взяття воріт лідери броварської команди Павло Дацюк, Ігор Кострома.

Натомість у складі господарів продовжував солювати Андрій Воробей. Двічі прекрасними передачами він виводив на ударні позиції свого однофамільця Євгена. І все ж таки саме Воробею-молодшому вдалося закріпити успіх «Десни» і встановити остаточний результат поєдинку. Отримавши м’яч все від того ж Андрія, Євген наніс прекрасний удар з-за меж штрафного. Від стійки воріт круглий затріпотів у сітці. Богдан Іщенко був безсилим зарадити ситуації. Це сталося на 76-ій хвилині.

Жодна з команд після цього не заспокоїлася, а до фінального поєдинку намагалася змінити рахунок. Проте, більше голів не було. А загальна перемога «Десни» у принциповому поєдинку стала можливою не тільки за рахунок вищої індивідуальної майстерності окремих футболістів.  Гра господарів була стрункішою, більш організованою. Виграш у ФК «Бровари» підтвердив амбіції  погребської команди — «Десна» націлена штурмувати найвищу вершину першості Київщини.

Склади команд:

«Десна»: Коростишевський,  Петрусенко, Агбо, Влаєв, Крупенко (к) (Бафталовський, 59), Якимлюк, Прима (Бондаренко, 64), Копач (Коник, 86), Крохмаль, А.Воробей, Є.Воробей.

ФК «Бровари»: Іщенко, Гаркуша, Салівон, Ворона, Степаненко, Герасименко, Громей (Чорний,68), Войтович (к), Дацюк, Кушка, Кострома (Безпалий, 57).

Голи: А.Воробей (23), Є.Воробей (68).