Кого і на скільки штрафуватимуть за надання доступу до заборонених сайтів

Новини 17 Лип. 2017 р., 14:37 373

Інтернет-провайдерів, які не закрили доступ до заборонених російських веб-ресурсів, держава штрафуватиме на 1% від доходу за весь минулий календарний рік. Якщо протягом року порушення станеться повторно, штраф збільшиться до 5% від доходу. Про це йдеться в законопроекті «З протидії загрозам національній безпеці в інформаційній сфері», який розміщено на офіційному сайті Верховної Ради, повідомляє Espreso.tv.

Серед авторів документу — депутат від БПП Іван Винник та нардепи від «Народного фронту» Дмитро Тимчук і Тетяна Чорновіл. Усі вони входять до складу парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони.

Також законопроект зобов’язує інтернет-провайдерів придбати спеціальне обладнання для блокування сайтів і контролю трафіку.

Нагадаємо, у травні 2017 року Президент Петро Порошенко затвердив рішення РНБО щодо продовження антиросійських санкцій стосовно низки фізичних і юридичних осіб. Зокрема у документі йшлося про блокування доступу до соцмереж «Вконтакте» та «Одноклассники» та сервісів «Яндекс» та Mail.ru.

В заблокованих російських соцмережах СБУ зафіксувала близько 800 активних антиукраїнських груп.

У червні Мінінформполітики України оприлюднило перелік сайтів, які містять контент, заборонений до розповсюдження.

загрузка...
Loading...

One Response to Кого і на скільки штрафуватимуть за надання доступу до заборонених сайтів

  • Prior to oneself obtain scrapple at a diner or lunch counter, inquire if it is fried upon the grill or tossed within just the deep fryer.If the latter, try out just about anything else.Scrapple isn’t truly designed versus ‘scraps.’ Every time 1 is processing a ham and facet of bacon, and so forth. there are distinctive bits that are meat however are cleaved off When planning other cuts. That style of detail turns into scrapple.‘Scraps’ may perhaps be any variety of eyeballs, gore and effluvia, which scrapple ain’t.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

НОВИНИ

26.09.2017
25.09.2017
24.09.2017