Ким бути: стартувала загальнонаціональна програма з профорієнтації випускників шкіл

Новини 14 Тра. 2017 р., 12:49 540

Розпочато загальнонаціональну інформаційну кампанію з професійної орієнтації абітурієнтів та старшокласників. Ця програма допоможе молодим українцям визначитися, яка професія їм більш за все підходить. Ініціатором кампанії стала Державна служба зайнятості, повідомляє Мінсоцполітики.

Тестування для визначення своїх схильностей та здібностей до тієї чи іншої професії можна пройти безкоштовно в будь-якому з 550 центрів зайнятості по всій Україні.

З метою активного залучення молоді до профорієнтаційного тестування, в Інтернеті та на загальнонаціональних телеканалах транслюватиметься соціальна реклама, яка розповідатиме про важливість обрання своєї майбутньої професії для молодих людей.

Щоби пройти тестування у центрі зайнятості, не потрібно ніяких попередніх приготувань. Спеціаліст центру підбере необхідний тест для відвідувача. Час тестування — від 30 до 180 хвилин. Тестування з профорієнтації допоможе визначитися із професією та аналізує індивідуальні здібності, інтереси  та особисті якості та схильності. Після того, як молода людина відповість на всі запитання, вона отримує особисті рекомендації щодо вибору професії.

загрузка...
Loading...

One Response to Ким бути: стартувала загальнонаціональна програма з профорієнтації випускників шкіл

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

НОВИНИ

26.09.2017
25.09.2017
24.09.2017