Лікарні зобов’язали звітувати про джерела благодійних внесків та їх витрачання

Новини 27 Лип. 2017 р., 15:06 301

Із наступного року медзаклади, підпорядковані Міністерству охорони здоров’я, мають оприлюднювати інформацію щодо джерел надходження благодійних пожертв та їх витрат. Відповідний наказ підписала в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, повідомляє Укрінформ.

«Керівникам закладів охорони здоров’я, що належать до сфери управління Міністерства охорони здоров'я України, міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити розміщення закладами охорони здоров'я, що знаходяться у сфері їх управління, інформації про надходження і використання благодійних пожертв від фізичних та юридичних осіб на потреби таких закладів охорони здоров'я», — йдеться у документі.

Інформація щодо надходження і використання благодійних пожертв має оприлюднюватися щоквартально, не пізніше 10 числа місяця, наступного за звітнім періодом. Інформація повинна бути доступною на території медзакладу та на офіційному сайті закладу охорони здоров’я, а також на сайтах структурних підрозділів з питань охорони здоров’я місцевих органів влади.

Лікарні мають звітувати про те, яка юридична або фізична особа здійснила пожертву, розмір благодійного внеску в грошовій чи натуральній формі, або перелік товарів і послуг в натуральній формі. Також мають бути оприлюднені напрямки, на які було витрачено благодійні внески та залишок невикористаних коштів чи товарів та послуг на кінець звітного періоду.

загрузка...
Loading...

2 Responses to Лікарні зобов’язали звітувати про джерела благодійних внесків та їх витрачання

  • What a superior incentive in direction of repair our ancient structures and toward acquire extra boulevards and parkways.

  • get pleasure from the video clip! stay in just germantown and consider it’s a surprise that is…effectively, a rarity! i’m amazingly psyched for people in america toward watch out the astounding areas inside of the online video as effectively as many others within just the community (oh sure, there is consequently considerably further more!)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

НОВИНИ

21.09.2017
20.09.2017