На льодовій арені «Терміналу» українці впевнено обіграли команду Польщі

Новини 07 Лис. 2016 р., 10:50 540

У зустрічі між юними хокеїстами України та Польщі, що відбулася в «Терміналі», українська команда впевнено обіграла суперника — 3:1. Про це повідомляє Федерація хокею України.

Зважаючи на попередній матч, який завершився перемогою поляків, наші тренери внесли корективи у склад команди. У ворота прогнозовано став Владислав Гурко. Олександр Фірсов грав у парі з Богданом Савченком, а Богдан Грицюк та Михайло Васильєв замінили Сергія Логача та Даніїла Бабчука.

Українські хокеїсти розпочали зустріч обережно, з оглядкою на свої ворота. Рахунок наша команда відкрила практично з нічого. Олександр Пересунько ледве дістався до шайби але все ж віддав на вільного Артема Матейченка, який і влучив у ворота суперника.

Другий період ознаменувався забитою в наші ворота шайбою, коли українці перебували в меншості. Проте наприкінці другого ігрового відрізку Гліб Кривошапкін майстерно забив другу шайбу у ворота гостей.

У заключній 20-хвилинці наші гравці ще один раз влучили у ворота поляків. Олександр Фірсов сильно кинув від синьої лінії, тоді як Олександр Пересунько майстерно закрив огляд воротарю суперників. Після завершення основного часу гри команди видали серію буллітів з п’яти кидків. Тут наперед знову вийшли українці — 3:2.

Україна U18 — Польща U18 — 3:1 (1:0; 1:1; 1:0)

4 листопада 2016 року, 11:00. Арена «Термінал».

Судді: О. Говорун, А. Перетятько, І. Хохлов.

Голи: 1:0. Матейченко (Пересунько, 12:45), 1:1. Урбанскі (Сольтис, 31:57 — більш.), 2:1. Кривошапкін (Савченко, Пересунько, 37:14), 3:1. Фірсов (Матейченко, 55:06).