На всій території України призупинено видачу біометричних паспортів

Новини 08 Кві. 2017 р., 11:30 775

«Паспортні сервіси» та Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) тимчасово припинили на всій території України оформлення та видачу біометричних паспортів. Про це повідомляє ТСН.

За словами фахівців Державної міграційної служби, це сталося через слідчі дії працівників СБУ в одного з операторів зв’язку.

Найбільше проблему відчули кияни, адже у столиці значна кількість закордонних паспортів оформлювалися саме у ЦНАП і «Паспортних сервісах». Наразі на сайті «Паспортного сервісу» розміщено оголошення про технічні роботи.

Разом із тим підрозділи міграційної служби наразі працюють у штатному режимі. «Державна міграційна служба звернулася з листами до СБУ, Держспецзв’язку та Державного підприємства «Українські спеціальні системи» (ДП УСС) щодо максимально швидкого поновлення роботи каналів зв’язку та відновлення можливості оформлення та видачі документів», — зазначається у повідомленні ДМС.

У свою чергу, прес-центр СБУ зазначив, що спецслужба викрила несанкціоноване втручання комерційної структури у роботу телекомунікаційних мереж Державної міграційної служби. Співробітниками СБУ було виявлено серверне обладнання у приміщенні одного з київських приватних підприємств. Обладнання мало доступ до мережі ДМС та вихід у Інтернет. На думку експертів, це має ознаки несанкціонованого втручання в роботу автоматизованої системи ДМС та створює умови для витоку інформації з обмеженим доступом.

Водночас, у СБУ зазначають, що не здійснювали слідчих дій у приміщенні Центру обробки інформації Державної міграційної служби та не вилучали серверного обладнання.

Раніше повідомлялося, що за кілька годин після голосування в Європарламенті щодо зняття візових обмежень для України сайт державного підприємства, яке надає послуги з оформлення закордонних паспортів, не витримав перевантаження і перестав працювати.

загрузка...
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

НОВИНИ

19.09.2017
18.09.2017
17.09.2017