«Нас порахували»: дітей шкільного віку та підлітків до 18 років ставитимуть на облік

Новини 07 Бер. 2017 р., 13:07 804

Керівники КП Броварської міської ради «Бровари-Благоустрій», управління комунальної власності, а також житлово-будівельних кооперативів мають надати списки дітей та  підлітків шкільного віку до управління освіти і науки Броварської міської ради. Відповідне розпорядження міського голови оприлюднено  на офіційному порталі Броварської міської ради.

Згідно з розпорядженням, керівники комунальних підприємств мають створити робочі групи, до складу яких будуть включені представники КП Броварської міської ради (Броварське БТІ), центру  «Дитяча лікарня», Броварської ВП ГУНП в Київській обл., управління статистики у Броварському районі, пов’язаних з обліком дітей і підлітків шкільного віку.

Керівники Броварського районного відділу ДМС України у Київській області, служби у справах дітей та сім’ї, управління містобудування та архітектури, загальноосвітніх навчальних закладів повинні надавати всебічну допомогу створеним робочим групам в питаннях організації обліку дітей та підлітків шкільного віку від 6 до 18 років, зазначається в документі.

загрузка...
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

НОВИНИ

22.09.2017
21.09.2017