«Ощадбанк» ввів комісію за житлово-комунальні платежі

Новини 02 Кві. 2017 р., 16:40 1203

У зв’язку з відмовою «Укрпошти» від проведення платежів ГІОЦ, значно зросла кількість комунальних платежів, які громадяни сплачують в державному «Ощадбанку». Зважаючи на це, фінансова установа запроваджує комісію за прийом платежів за «комуналку» в банківських касах, повідомляє УНІАН.

Комісія за комунальні платежі, які сплачують готівкою в касах банку, залежить від наявності укладених договорів між постачальниками послуг і банком. Розмір комісійних сплат може незначно відрізнятися в залежності від регіону. При цьому, як зазначає прес-служба «Ощадбанку», ця комісія є найнижчою на банківському ринку і має метою забезпечити беззбитковість проведення операцій. Так у Києві комісія для готівкових платежів у касах становить 3 гривні.

Сплатити житлово-комунальні послуги без нарахування комісії можна за допомогою пенсійних карток «Ощадбанку». При сплаті через термінал, мобільний та інтернет-банкінг комісію, як і раніше, не нараховують.

Нагадаємо, наприкінці 2016 року в «Ощадбанку» заявили, що з 1 грудня буде скасовано безкоштовний прийом платежів по оплаті послуг ЖКГ. Повідомлялося, що тариф за один платіж в касі установ АТ «Ощадбанк» становитиме 3 гривні. У листопаді 2016 року Президент України Петро Порошенко закликав керівництво «Ощадбанку» скасувати рішення про стягнення комісії за оплату комунальних послуг. Того ж дня «Ощадбанк» повідомив про перенесення терміну введення в дію рішення щодо стягнення комісії за оплату комунальних послуг.

загрузка...
Loading...

One Response to «Ощадбанк» ввів комісію за житлово-комунальні платежі

  • Your self produced it in the direction of Higher Darby yet should really not consist of understand exactly where in the direction of shift. Minor Saigon upon Fairfield Ave consists of basic nevertheless wonderful pho, Wonderful services and relatively likely the perfect spring rolls in just the town.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

НОВИНИ

23.09.2017
22.09.2017
21.09.2017