Перелік медикаментів у рамках програми «Доступні ліки» буде розширено

Новини 30 Тра. 2017 р., 15:09 509

Уряд має намір до 1 липня розширити асортимент лікарських засобів програми «Доступні ліки», яка діє для хворих на серцево-судинні захворювання, діабет II типу та бронхіальну астму. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, повідомляють Подробности.

За словами Павла Розенка, до 1 липня МОЗ має підготувати пропозиції щодо розширення переліку ліків по програмі та захворювань, які можуть бути включені в програму. Віце-прем’єр вкотре наголосив, що Уряд гарантує 100% відшкодування вартості лікарських засобів аптечним установам.

«Міністерство охорони здоров’я повинно підготувати пропозицію переліку товарів за цими трьома нозологіями», — зазначив Павло Розенко після засідання Національної тристоронньої соціально-економічної ради.

Нагадаємо, урядова програма «Доступні ліки» стартувала в Україні 1 квітня 2017 року. На сьогодні у програмі бере участь понад 5 тисяч аптек по всій Україні. Понад 1 мільйон пацієнтів безкоштовно або з невеликою доплатою отримали ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми. У програмі затверджено понад 150 препаратів.

загрузка...
Loading...

One Response to Перелік медикаментів у рамках програми «Доступні ліки» буде розширено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

НОВИНИ

22.09.2017
21.09.2017