Під час поминальних днів у Броварах курсуватимуть два додаткових автобуси

Новини 12 Кві. 2017 р., 16:57 575

23 та 24 квітня у Броварах відбудуться поминальні дні. З метою забезпечення перевезення мешканців міста до броварських кладовищ, у ці дні працюватимуть два додаткових автобусних маршрути. Відповідне розпорядження міського голови оприлюднено на офіційному порталі Броварської міської ради.

Автобуси будуть курсувати за наступними маршрутами:

Маршрут № 1: «Геологорозвідка — вул. Київська — вул. Шевченка — ЦРЛ (Поліклініка) — вул. Шевченка — вул. Київська — вул. Гагаріна — Старе кладовище — вул. Олега Онікієнка — Нове кладовище» та в зворотному напрямку. (розклад руху);

Маршрут № 2: «Геологорозвідка — вул. Київська — вул. Ярослава Мудрого — Старе кладовище — вул. Олега Онікієнка — вул. Сергія Москаленка — вул. Олімпійська — вул. Броварської сотні — вул. Олега Онікієнка — Нове кладовище» та в зворотному напрямку. (розклад руху).

Керівникам броварських автотранспортних підприємств, які займаються пасажироперевезеннями, доручено забезпечити рух всіх транспортних засобів, які працюють на приміському маршруті № 327 та міських маршрутах № 5 та № 2, до нового кладовища.

Зазначимо, згідно з повідомленням на офіційному порталі БМР, на поминальні дні 22 та 23 квітня буде закритий в’їзд на територію кладовищ по вул. Перонній та вул. Олега Оникієнка.

На кладовищі по вул. Перонній буде задіяний спеціалізований транспорт (електромобілі) для безкоштовного перевезення інвалідів та людей похилого віку. Для паркування автотранспорту облаштують тимчасовий майданчик, заїзд на який буде здійснюватися з вул. Переяславський шлях (колишня Осипова).

загрузка...
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

НОВИНИ

23.09.2017
22.09.2017
21.09.2017