Поліклініка без черг: як записатися до лікаря через Інтернет

Новини 26 Лип. 2017 р., 14:36 511

У шести областях України пацієнтам більше не потрібно вистоювати довжелезні черги в реєстратурах лікарень — днями робота медичної інформаційної системи «Поліклініка без черг» поширилася на Київську, Дніпропетровську, Черкаську, Житомирську, Миколаївську та Сумську області. Про це повідомляє Сегодня

Пілотний проект програми стартував ще в серпні минулого року, коли до неї долучилися дві київські лікарні. Сама система складається з електронного реєстру, до якого мають доступ лікарі та пацієнти. Записатися до лікарів можна трьома способами: через сайт, додаток і інфомат у самих лікарнях.

Прямо на сайті «Поліклініки без черг» будь-яка людина може вибрати розділ «Записатися до лікаря» та ввести свій телефонний номер. Автоматична система передзвонює пацієнтові і просить його підтвердити реєстрацію, натиснувши кнопку на телефоні. Після цього на сайті пацієнт вводить персональні дані (ім’я, прізвище, стать і дату народження), дає згоду на обробку персональних даних і обирає будь-якого терапевта або сімейного лікаря (навіть не в своєму місті), день і час прийому.

Можна обійтися навіть без зворотнього дзвінка, оскільки існує спеціальний безкоштовний додаток для смартфонів. За день чи два до зустрічі з лікарем система нагадає людині повідомленням на телефон або електронну адресу.

Окремо варто зазначити, що система дозволяє бачити реєстратурі, які годині у лікаря вільні, а які зайняті, і планувати його роботу. Крім того, пацієнтам не потрібно більше стояти в черзі за своєю карткою — медсестри завчасно принесуть її лікарю.

Направлення до більш профільних фахівців (стоматолог, алерголог, невропатолог) також будуть відображатися в «особистому кабінеті» пацієнта, і записатися до них можна буде так само. В системі вже зареєструвалися 16 тисяч українців. У МОЗ результати її роботи поки не коментують, але під час старту обіцяли в разі успіху запровадити систему по всій країні.

загрузка...
Loading...

2 Responses to Поліклініка без черг: як записатися до лікаря через Інтернет

  • We ate at your beautiful cafe past night time. The waitstaff was outstanding & as a result was almost everything else. Thelast point that was insulting was in the direction of cost $9.95 for a birthday candle upon our bought dessert, priced seperately. It broken all of the exceptional aspects. By no means, at any time is made up of all people of us educated as a result a silly value. We ended up the Hopins get together, Desk 99. Sincerely, Eleanor Hopkins 2011 Inns La. Oreland Pa 19075

  • Sugarhouse On line casino is the worst matter that transpired inside this metropolis. That and the moronic Philadelphia Eagles Lovers.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

НОВИНИ

24.09.2017
23.09.2017
22.09.2017
21.09.2017