Повідомлено про новий вірус, який краде гроші зі смартфонів на Android

Новини 09 Лип. 2017 р., 12:12 367

Експерти попередили про появу нової шкідливої програми, яка заражає телефони за допомогою MMS-повідомлень. Вірус використовує інформацію з телефонної книжки користувача, повідомляють Факти.ICTV

Програма обирає один з контактів і підставляє його ім’я як ім’я відправника MMS-повідомлення. Користувач бачить, що йому прийшла фотографія нібито від одного з його контактів. Після кліка на файл вірус встановлює на смартфон заражений додаток з розширенням .apk.

Після попадання вірусу на смартфон шкідлива програма поширюється далі по контактам жертви. Але це ще не все. Крім цього, «шпигун» дізнається про баланс рахунку і переводить гроші зловмисникам. Додаток показує користувачеві фейкові сторінки банківських додатків, змушуючи його вводити дані своєї карти, після чого відбувається списання грошових коштів.

Фахівці у сфері комп’ютерної безпеки зазначають: вірус є загрозою для користувачів телефонів на ОС Android — клієнтів банків, які використовують SMS-банкінг, і користувачів мобільних банківських додатків.

Характерно, що антивірусні програми, встановлені на телефонах жертв, на жодному з етапів роботи вірусу не вважали додаток шкідливим. Антивіруси в цій ситуації просто не допомагають.

загрузка...
Loading...

One Response to Повідомлено про новий вірус, який краде гроші зі смартфонів на Android

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

НОВИНИ

23.09.2017
22.09.2017
21.09.2017