Рада скасувала використання печаток на документах підприємців

Новини 24 Бер. 2017 р., 16:50 836

Верховна Рада України підтримала у другому читанні законопроект №4194 «Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами-підприємцями». Як повідомив 5 канал, за документ проголосували 226 депутатів.

Згідно з документом, із законодавства буде виключено вимогу щодо обов’язкового використання печаток суб'єктами господарювання. Виходячи з цього, виключається можливість визнання документа недійсним чи неукладеним (невчиненим), якщо на ньому відсутній відбиток печатки.

Також, згідно з документом, передбачено виключення необхідності використання печаток у взаємовідносинах суб'єктів господарювання з державними органами та органами місцевого самоврядування. За вимагання державним органом або органом місцевого самоврядування печатки на офіційному документі або відмову прийняти документ без печатки встановлять адміністративну відповідальність, зазначається в повідомленні.

Передбачається, що імплементація норм законопроекту допоможе Україні піднятися на кілька пунктів у рейтингу Doing Business.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

НОВИНИ

18.10.2017
17.10.2017
16.10.2017