Реєстр отримувачів субсидій буде «закритим» та з обмеженим доступом, — Мінсоцполітики

Новини 31 Лип. 2017 р., 13:04 299

Електронна база реєстру отримувачів субсидій має запрацювати в Україні з 1 січня 2018 року. Реєстр отримувачів субсидій на послуги ЖКГ не буде наявним у відкритому доступі. Це передбачено правилами доступу до персональних даних громадян, заявив директор Департаменту державної соціальної допомоги Мінсоцполітики України Віталій Музиченко. Про це повідомляє 5 канал.

За словами фахівця, оскільки громадяни для призначення субсидії надають органам соцзахисту населення право на обробку їхніх персональних даних, а інформація про доходи має обмежений доступ, реєстр отримувачів субсидій матиме закритий характер з обмеженим доступом.

«Житлові субсидії призначаються районними і міськими органами соціального захисту населення. Відповідно, облік субсидіантів зараз ведеться на місцевому рівні. Уряд прийняв рішення інтегрувати ці розрізнені бази даних в єдиний реєстр одержувачів житлових субсидій, але, враховуючи, що для призначення субсидії використовуються персональні дані людей, реєстр не може бути відкритим для всіх бажаючих», — пояснив Музиченко.

У Міністерстві соціальної політики відпрацьовують системи захисту персональних даних одержувачів субсидій. Відтак доступ до нього матимуть лише співробітники міністерства та фахівці управління соцзахисту населення.

За даними Мінсоцполітики, електронну базу для реєстру отримувачів субсидій мають створити до 20 грудня 2017 року, а діяти вона почне з 1 січня 2018 року.

загрузка...
Loading...

One Response to Реєстр отримувачів субсидій буде «закритим» та з обмеженим доступом, — Мінсоцполітики

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

НОВИНИ

24.09.2017
23.09.2017
22.09.2017
21.09.2017