Сім перемог броварських лижників

Новини 21 Січ. 2017 р., 16:41 532

Днями в Яворові Львівської області завершився Кубок світу з лижних перегонів та біатлону серед спортсменів з вадами здоров’я. Про це повідомляє Броварський спортивний портал.

Змагання відбулися у Західному реабілітаційно-спортивному центрі Національного комітету спорту інвалідів. Змагання такого рівня пройшли в Україні вперше. Наша збірна стала кращою серед представників вісімнадцяти країн — учасниць цього етапу Кубка. Українці вибороли 56 медалей, з яких 19 золотих, 16 срібних та 21 бронзова.

Сім золотих медалей завоювала сімейна пара з Броварів — Олександра Кононова та Григорій Вовчинський. Олександра встановила особистий рекорд — вона шість разів підіймалася на найвищу сходинку пֹ’єдесталу пошани. Вона показала найкращі результати на трьох дистанціях лижних перегонів, і ще тричі стала першою в змаганнях з біатлону.

Як зазначила очільниця Київського обласного регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Марія Віниченко, на цих змаганнях Київську область представляло чотири спортсмени, всі вони виступили дуже вдало. Для декого з них, зокрема для Сергія Хижняка, цей Кубок став дебютом на міжнародній арені. Після нетривалого відпочинку на наших паралімпійців чекає наступний етап Кубка, який пройде в Німеччині.