Складання іспитів на водійські права записуватимуть на відео

Новини 29 Чер. 2017 р., 16:39 588

Під час складання теоретичної та практичної частин іспитів на отримання водійських посвідчень буде застосовуватися фотовідеофіксація. Про це розповів начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій, повідомляє Укрінформ.

«Наступним нашим кроком буде додавання певних контрольних речей, які ми запланували, це — запровадження фотовідеофіксації як в екзаменаційних класах під час складання теоретичної частини іспитів, так і в подальшому в практичній частині — це відеореєстратори, які ми встановлюватимемо в екзаменаційних автівках», — зауважив чиновник.

За словами Владислава Криклія, ідею фотовідеофіксації на іспитах планується втілити в життя до кінця поточного року, але по всій території України цей процес відбуватиметься поступово.

Водночас начальник Головного сервісного центру нагадав, що теоретичний іспит на знання правил дорожнього руху майбутні водії матимуть змогу складати скільки завгодно, як це відбувається тепер, а практичний — лише тричі, а потім потрібно буде знову пройти курс навчання в автошколі.

Нагадаємо, з 1 липня в Україні запроваджуються нові екзаменаційні питання зі знань Правил дорожнього руху для громадян, які бажають отримати водійські посвідчення.

Loading...

One Response to Складання іспитів на водійські права записуватимуть на відео

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

НОВИНИ

20.10.2017
19.10.2017
18.10.2017