Стрімка як вітер: броварчанка — перша на міжнародному півмарафоні у Франції

Новини 28 Лис. 2016 р., 16:58 523

Спортсменка Київської обласної школи вищої спортивної майстерності Дар’я Михайлова виграла міжнародний півмарафон Semi Marathon International de Fort de France. Про це навчальний заклад повідомив у Facebook.

Змагання проходили на острові Мартініка. На рахунку Дар’ї вже немало спортивних перемог — особистий рекорд з бігу на 10 км у Морле і перемога на змаганнях з кросу у Ренні.

На Мартініці Дар’я подолала півмарафонну дистанцію за 1:20.03 год, та посіла перше місце. Срібний призер — француженка Аделін Рош — фінішувала на 1.22 хвилини пізніше.

Загалом у змаганнях взяли участь 1043 спортсмени. У загальному заліку кращий, ніж у нашої спортменки, результат показали лише 14 чоловіків. Найшвидший з них — Жан Дамасен Абарурема із Франції, його час 1:10.15 год.