У Броварах активізувалися шахраї-гіпнотизери

Новини 27 Січ. 2017 р., 10:20 835

Щоби «зняти наведену порчу», 26-річна мешканка Броварів віддала шахраям всі свої золоті прикраси. Спочатку незнайомці запитали, як пройти до аптеки, коли ж отримали відповідь, скоріше за все, застосували до дівчини гіпноз. Вона почула про «страшну порчу», яка була наведена на її сім’ю, повідомляє відділ комунікації обласної поліції.

Що було далі, потерпіла пригадати не може. Коли дівчина отямилася, шахраїв поруч не було, а також зникли всі прикраси, що були на ній — сережки та обручки. Як віддавала золото зловмисникам, дівчина не може пригадати.

Наразі поліція займається розшуком шахраїв, а місцевих мешканців вкотре закликає бути пильними, не довіряти незнайомцям та звести до мінімуму будь-яке спілкування з ними. Якщо ви чи ваші знайомі стали жертвою зловмисників, телефонуйте на поліцейську спецлінію «102».

За словами керівника поліції Броварів Олега Янчинського, шахрайство, пов’язане з гаданням та «зняттям порчі» в наш час досить поширене. Розкриття таких злочинів та затримання зловмисників ускладнюється тим, що зазвичай потерпілі звертаються до поліції не одразу. Таким чином, шахраї мають в запасі достатньо часу, щоби швидко зникнути з місця злочину.

На території Броварщини з початку року зареєстровано 13 кримінальних правопорушень за ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Поліція проводить слідчі та оперативно-розшукові дії щодо встановлення свідків та осіб, причетних до скоєння злочинів.

Loading...

One Response to У Броварах активізувалися шахраї-гіпнотизери

  • Upon the very same working day, concerning the Southwest Centre Metropolis Rock, Function & Roll and Bloktoberfest, Julian Abele Park at 22nd and Montrose is using a Mural Arts Area Paint Working day. Finish by way of among 10 and 12 and paint the clean park mural right before by yourself love all of Bloktoberfest’s best beer.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

НОВИНИ

22.10.2017
21.10.2017
20.10.2017
19.10.2017
18.10.2017