У Броварах відбудеться виставка «Подорож до таємничого Афону»

Новини 30 Бер. 2017 р., 14:16 587

5 квітня о 15 годині в Броварському краєзнавчому музеї відбудеться відкриття фотовиставки «Подорож до таємничого Афону». Про це організатори експозиції повідомили у Facebook.

На виставці будуть представлені фотороботи українського журналіста, дослідника та історика, директора Міжнародного інституту афонської спадщини в Україні Сергія Шумила.

Відвідувачі матимуть можливість дізнатися про багатовікові тісні духовно-історичні зв’язки між Святоою Горою Афон у Греції та Україною. У рамках мистецького заходу відбудеться лекція автора фоторобіт, а також презентація його книжок.

Виставка приурочена до святкування Великодня та проводиться з благословення Митрополита Бориспільського і Броварського Антонія. Організатори заходу: Броварський краєзнавчий музей, Міжнародний інститут афонської спадщини в Україні, Паломницький Центр Української Православної Церкви, Бориспільська єпархія Української Православної Церкви.

Фотовиставку можна буде оглянути з 5 квітня по 14 травня. Час роботи — з 8 до 17 години, в суботу та неділю — з 10 до 14 години. Вхід вільний. Адреса музею: м. Бровари, вул. Гагаріна, 6.

загрузка...
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

НОВИНИ

19.09.2017
18.09.2017
17.09.2017