У Броварах відкрилася виставка «Героїчне і трагічне в історії Київської області. Літопис подій»

Новини 30 Сер. 2017 р., 10:00 400

У Броварах відкрилася виставка, присвячена історії Київщини — «Героїчне і трагічне в історії Київської області. Літопис подій»

Виставку експонують у різних містах області. Ініціаторами подорожуючого історично-мистецького проекту стали в Державному архіві Київської області.

Виставка присвячена 85-річчю утворенню Київської області. Близько 50-ти архівних документів і фотографій, хронологічно зібрані на 5-ти стендах виставки, розповідають історію утворення і становлення області від часу її утворення до сьогодення. Тут можна буде дізнатися про створення на території України 5 областей, у тому числі Київської, часи Другої світової війни -  фотографії та документи про нацистську окупацію Київщини – знищення хуторів Раска і Мар’янівка, примусове вивезення молоді на роботи до Німеччини, документи 50-60-х рр. про будівництво аеропорту у м. Бориспіль та Київської ГЕС у м. Вишгород тощо.

У Броварах виставка буде експонуватися у краєзнавчому музеї по вул. Гагаріна,6.

Дата проведення — з 29 серпня по 03 вересня 2017 року.

загрузка...
Loading...

One Response to У Броварах відкрилася виставка «Героїчне і трагічне в історії Київської області. Літопис подій»

  • Certainly towards “Kindness toward Anilmals” =) The mural they’ve produced within just North Philadelphia is oh thus great! The advocacy within just dealing with pets straight and using treatment of them is a large sure in the direction of me! I’ll assist yourself men! Distribute the phrase!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

НОВИНИ

19.09.2017
18.09.2017
17.09.2017