«Укрзалізниця» планує підвищити тарифи на перевезення

Новини 16 Сер. 2017 р., 14:00 452

Компанія оновила проект фінансового плану на цей рік.

Від жовтня 2017 року «Укрзалізниця» планує підвищити тарифи на вантажні перевезення на 22,5%. Підприємство прогнозує, що за підсумками цього року, його загальний чистий прибуток становитиме 59,8 млн грн. Про це йдеться в оновленому проекті консолідованого фінансового плану товариства на 2017 рік.

«У липні 2017 року Міністерство інфраструктури вчергове повернуло проект наказу про індексацію тарифів на перевезення вантажів, який ПАТ „Укрзалізниця“ розраховувало отримати з червня 2017 року. У зв'язку з цим підприємство було вимушене зменшити дохідну та витратну частини фінансового плану, а також – план капітальних інвестицій та чистий прибуток на кінець 2017 року», — пояснили в компанії.

В «Укрзалізниці» запевнили, що ціни на пасажирські квитки цього року підвищувати не будуть.

«Проектом плану на 2017 рік передбачається освоєння капітальних інвестицій на суму 16 млрд грн, що на 6,7 млрд грн менше попереднього проекту. 2017-го року ПАТ „Укрзалізниця“ сплатить податків та зборів до бюджету майже 17 млрд грн», — уточнили в компанії.

 

загрузка...
Loading...

One Response to «Укрзалізниця» планує підвищити тарифи на перевезення

  • I went towards the museum’s tiki cafe past night time and it was consequently exciting! They experienced a metal drum band participating in that was amazing and the beverages had been heavenly. The foodstuff was legitimate in direction of Hawaii (even experienced spam!). We all experienced a blast. Even been given tiny get house trinkets.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

НОВИНИ

21.09.2017
20.09.2017