В Україні створять поліцейську академію

Новини 07 Лип. 2017 р., 10:28 315

Голова Національної поліції України Сергій Князєв разом з керівником Департаменту кадрового забезпечення підписав наказ і затвердив Положення про створення Поліцейської академії Національної поліції України. Про це повідомляють Подробности.

За словами очільника поліції, академія працюватиме в Києві по вул. Народного ополчення, 9. Перший набір складе 500 поліцейських, а в подальшому планують прийняти 1000—1200 курсантів.

Глава Нацполіціі стверджує, що метою створення Академії є «зменшення кількості браку під час найважчої процедури — кадрового відбору».

«З часом громадяни перестануть бачити при спілкуванні з поліцією бездушних, малоосвічених, незацікавлених в кінцевому результаті і невмотивованих чиновників в поліцейській формі», — зазначив Сергій Князєв.

Глава відомства пропонує нову систему набору: «Прийшов в поліцію — попрацював патрульним або на інших рядових посадах (крім деяких специфічних підрозділів)».

За покликом серця та за наявності певних професійних якостей можуть рекомендувати для навчання у вишах системи МВС патрульного з 1-3-річним досвідом. Тоді він зможе обирати, на стаціонарі або на дистанційній формі навчання вчитися, але він вже мотивований, — підкреслив глава Нацполіції.

загрузка...
Loading...

One Response to В Україні створять поліцейську академію

  • Hi there, There’s no marvel that your net might effectively be having in just web browser compatibility difficulties. Just about every year I look at a feel at your site in accurately Safari, it seems towards be impressive upon the other hand, if opening within just simply I.E., it is composed of some overlapping problems. I simply just sought soon after in the direction of demonstrate via you with a basic heads up! Other than that, excellent internet-internet site!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

НОВИНИ

22.09.2017
21.09.2017