Виборчі округи №7 та №8: Хто кине виклик боксеру Сергію Дзінзіруку?

Новини 03 Жов. 2015 р., 12:10 1270

«Трибуна Бровари» звертає увагу на те, які кандидати балотуються до Броварської міської ради по територіально-виборчих округах. Округ №1, Округ №2, Округ №3, Округи №4-5, Округ №6

Територіальний виборчий округ №7

вул.Грушевського Михайла: 7–15Б, 19, 23–27; вул.Грушевського Михайла: 3, 21; вул.Київська: 284–292.

 

  1. Некрашевич Андрій Васильович, 13.05.1978, безпартійний, фізична особа-підприємець — «Демократичний Альянс»
  1. Крилова Тетяна Миколаївна, 02.12.1984, безпартійна, фізична особа-підприємець — «Самопоміч»
  2. Гурський Олександр Іполітович, 03.05.1966, Позапартійний, Старший викладач-тренер Броварського БУФК — УКРОП
  3. Дзінзірук Сергій Олександрович 01.03.1976 Безпартійний Фізична особа – підприємець — «Народна опозиція»
  4. Сугак Сергій Володимирович, 16.11.1965, освіта вища, завідуючий травматологічного відділення БЦРЛ — «Партія простих людей Сергія Капліна»
  1. Загурський Роман Вадимович, 07.07.1983, Безпартійний, Директор Виробничого приватного підприємства «Теплозахист» — Блок Петра Порошенка «Солідарність»
  2. Громовий Ігор Іванович 20.07.1975 Безпартійний Директор КП «ЖЕК-4» — «Нові обличчя»
  1. Загуменний Микола Васильович, 18.05.1964, безпартійний, освіта освіта вища, Начальник управління економіки Броварської міської ради — Радикальна партія Олега Ляшка
  1. Маляр Яніна Володимирівна, 12.11.1982, освіта освіта вища, тимчасово не працює — «Батьківщина»
  1. Пащенко Микола Олексійович, 22.05.1980р. Фізична особа-підприємець — «Наш край»
  1. Запека Василь Григорович 10.01.1952 безпартійний пенсіонер — «Соціалісти»
  1. Приколотіна Юлія Павлівна 07.02.1991 юрист Товариство з обмеженою відповідальністю «УКРГЕОСТАР компані» «Опозиційний блок»
  2. Сурменко Олена Володимирівна 16.09.1982, фінансовий директор Товариство з обмежиною відповідальністю ” АПК-Груп” м. Бровари — ВО «Свобода»
  1. Байков Віталій Васильович 01.07.1976 Приватний підприємець Мастер ГАЗ — «Патріот»
  1. Пигида Наталія Сергіївна 30.01.1981 Безпартійна Спортсмен-інструктор Міністерство молоді і спорту України 

 

Територіальний виборчий округ №8

вул. Возз’єднання.

  1. Федюкова Світлана Миколаївна, 11.10.1973, безпартійна, фізична особа-підприємець — «Демократичний Альянс»
  1. Чубовська Тетяна Миколаївна 07.01.1961, Позапартійний, чергова Броварського міськвиконкому — УКРОП
  1. Щербатюк Ігор Миколайович 12.03.1982 Безпартійний, Фізична особа-підприємець — «Народна опозиція»
  1. Гришук Олександр Михайлович, 04.10.1980, Безпартійний, Технічний директор ПП «Веб-Світ» — Блок Петра Порошенка «Солідарність»
  1. Нужненко Юрій Іванович 02.06.1976 Безпартійний Тренер-викладач Броварське вище училище фізичної культури — «Нові обличчя»
  1. Кравченко Олександр Миколайович, 03.1979, освіта освіта вища, Адвокат у Адвокатське об’єднання «Пасльон&Юрченко» — Радикальна партія Олега Ляшка
  1. Топіха Олександр Михайлович, 02.08.1963, освіта середня спеціальна, Фізична особа-підприємець — «Батьківщина»
  1. Розуменко Дмитро Миколайович, 08.07.1984р. Безпартійний Фізична особа-підприємець — «Наш край»
  1. Ярошинський Віктор Миколайович 25.11.1985 безпартійний тимчасово не працює — «Соціалісти»
  1. Коровко Інна Ігорівна 25.05.1991 Науковий співробітник Український інститут експертизи сортів рослин — «Опозиційний блок»
  1. Басюк Павло Леонідович 07.09.1979 менеджер з продажу ТОВ “АПК-Груп” — ВО «Свобода»
  1. Єрмолаєв Володимир Алімович 22.04.1960 Головний архітектор проекту ТОВ ЗАБ «Меридіан» — «Патріот»
  1. Каштанюк Олександр Михайлович 03.09.1969 Безпартійний Заступник керуючого, головний економіст Броварська філія (відділення) ПАТ «Укрсоцбанк» — «Єдність»
Loading...

НОВИНИ

17.10.2017
16.10.2017
14.10.2017
13.10.2017