Як неофіційно працевлаштовані можуть забезпечити собі пенсію

Новини 20 Кві. 2017 р., 13:11 582

Працівники, які не оформлені на роботі офіційно, можуть самі сплачувати за себе внески в Пенсійний фонд. Таку заяву зробив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко в ефірі телеканалу Espreso TV.

«Щодо невлаштування офіційного на роботу — це в тому числі залежить і від людей, які оформляються на роботу. У кожної людини є право заключити самостійний договір з Пенсійним фондом України, навіть якщо він працює в неформальному секторі економіки, і сплачувати за себе страхові внески», — підкреслив Розенко.

За словами віце-прем’єр-міністра, для України це є новою формою взаємовідносин між громадянами та державою, тож українцям потрібно вчитися відстоювати свої права, в тому числі і перед роботодавцями. Люди звикли, що за них хтось має платити — чи держава, чи роботодавець. Але треба чітко розуміти, що ми самі формуємо своє пенсійне майбутнє і маємо про це піклуватися. Сплата коштів у Пенсійний фонд України дозволяє виплачувати пенсії нинішнім пенсіонерам, а також формує особисту справу громадянина, на підставі якої він буде отримувати пенсійне забезпечення після виходу на пенсію, наголосив Павло Розенко.

загрузка...
Loading...

One Response to Як неофіційно працевлаштовані можуть забезпечити собі пенсію

  • a fishtown lady within just nyc for the 4th…oh, philly. as a result lovable toward listen your packages…expect yourself’re not the basically just one inside of liberties, the group is attractive jersey shore as a result of wildwood for the 4th. hehe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

НОВИНИ

24.09.2017
23.09.2017
22.09.2017
21.09.2017