Як отримати відшкодування за заощаджену субсидію

Новини 27 Кві. 2017 р., 15:23 1083

Міністерство соціальної політики України повідомило, як українці можуть монетизувати зекономлені субсидії. Для отримання зекономленої суми, потрібно буде у термін з 1 липня до 1 вересня подати відповідну заяву у місцеве управління соціального захисту населення. На підставі цієї заяви і здійснюватимуть виплату коштів, повідомляє 24 канал.

«Урядовий проект монетизації зекономлених субсидій передбачає грошову виплату енергоощадним родинам — еквівалент вартості зекономлених 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу», — зазначається у повідомленні Мінсоцполітики.

Відомості щодо наявності економії кожен субсидіант може перевірити у своїй платіжці, або звернутися за телефоном до постачальника електроенергії чи газу.

Треба зазначити, що відкривати рахунок у банку, куди надійдуть відшкодовані кошти, потрібно самостійно. На момент подачі заяви банківський рахунок уже має бути відкритим.

Нагадаємо, раніше Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що в Україні 1,5 мільйона родин отримають до 1 вересня компенсацію у розмірі до 700 гривень за економію субсидій.

загрузка...
Loading...

One Response to Як отримати відшкодування за заощаджену субсидію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

НОВИНИ

19.09.2017
18.09.2017
17.09.2017