Юних броварчан запрошують взяти участь у конкурсі малюнків до Великодня

Новини 01 Кві. 2017 р., 15:32 712

Управління освіти і науки Броварської міської ради, відділ культури Броварської міської ради та ГО «Духовність» запрошують дітей від 8 до 16 років взяти участь у конкурсі дитячих малюнків «Христос Воскрес — Воскресне Україна». Конкурс відбудеться з 15 квітня по 10 травня 2017 року. Відповідне оголошення оприлюднено на сторінці відділу культури у Facebook.

Метою конкурсу є сприяння духовному розвитку підростаючого покоління, виховання любові та поваги до ближнього, до України, надання дітям можливості реалізації власних духовних творчих здібностей. Конкурс проходить у рамках фестивалю духовної творчості «Троянда духовна» та приурочений до Христового Воскресіння.

Всі малюнки, які відображатимуть тематику конкурсу, будуть передані до виставки дитячих малюнків, яка відбудеться 14 травня 2017 року під час проведення фестивалю духовної творчості «Троянда духовна». Малюнки учасників Конкурсу можуть бути використані для передачі до дитячих будинків, реабілітаційних центрів, соціальних закладів тощо, зазначається в повідомленні.

Журі конкурсу визначить 10 найкращих робіт маленьких митців. Переможці конкурсу отримають подарунки, дипломи та подяки.

У Положенні про конкурс зазначається, що учасниками конкурсу можуть бути діти міста — вихованці загальноосвітніх та позашкільних закладів освіти та культури, а також вихованці недільних шкіл релігійних громад ГО «Духовність».

Довідки за телефонами: (04594) 5-10-61, (04594) 5-14-81, або за електронними адресами відділу культури та управління освіти і науки.

загрузка...
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

НОВИНИ

21.09.2017
20.09.2017