За які покупки та послуги можна втратити субсидію — Уряд надав пояснення

Новини 07 Жов. 2017 р., 16:21 1336

Уряд країни, на своїй офіційні сторінці у соціальній мережі FB, надав пояснення, у якому випадку держава може відмовити у субсидії людині.

По правилам надання субсидії, послуга не надається державою у разі одноразової покупки або оплати послуги на суму від 50 тисяч гривень. Але субсидія не скасовується у разі:

  • оплати дороговартісного лікування будь-кого з членів сім’ї,
  • довготривалого накопичення коштів на купівлю квартири,
  • оплати навчання дитини.

«Якщо, до прикладу, родина 10 років збирала кошти, щоб придбати собі помешкання. Купівля квартири перевищила 50 тисяч гривень і у сім’ї немає іншого помешкання – такі люди мають змогу подати документи для оформлення житлової субсидії на розгляд Комісії з питань соціального захисту населення, які діють при кожній райдержадміністрації або органі місцевого самоврядування. Аналогічна ситуація і з оплатою навчання дитини», — йдеться в повідомленні Урядового порталу.

Якщо покупка, що перевищила 50 тисяч гривень, була здійснена у період отримання субсидії, то ця послуга не припиняється надаватися державою. Єдине на що вплине такий факт — це на право призначення субсидії на наступний термін.

Якщо людина отримала у спадок майно або має у власності дві квартири, дві автівки – це також не впливає на оформлення субсидії. До уваги береться офіційний дохід, який приносить це майно.

«Якщо сім’я придбала квартиру у кредит, то при визначені її права на субсидію враховується сума першого внеску. Якщо ця сума перевищує 50 тис. гривень, субсидія може бути призначена за рішенням Комісії на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов проживання», — зазначається в роз'ясненні.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

НОВИНИ

22.10.2017
21.10.2017
20.10.2017
19.10.2017
18.10.2017