Новини, Репортажі 21 Сер. 2017 р., 10:30 2209

Броварський плавець та тренер Артур Артамонов взяв участь у турнірі FINA World Masters Championships в рамках чемпіонату світу з плавання Будапешт-2017 та здобув на ньому золоту медаль.

У турнірі, що проходив в одному з найбільших у світі водних басейнів Будапешту «Дунай-Арена», наш 24-річний земляк змагався на дистанції 200 метрів.

У змаганні взяли участь плавці зі США, Литви, Бразилії, Мексики, Росії, Єгипту та Італії, а також ще один українець Олександр Мерінов. Артур прийшов до фінішу перший, подолавши дистанцію за 2 хвилини та 10:54 секунди.

Також Артур посів 4 місце на дистанції 200 метрів вільним стилем, а у складі клубу «Марлін Мастерс» посів високе п’яте місце на дистанції 50 метрів вільним стилем. В естафеті 4 по 50 метрів команда посіла 5 місце.

У коментарі «Трибуні-Бровари» Артур зазначив, що ця перемога була мрією його спортивної кар’єри. «Ще з дитинства я дивився на чемпіонів і хотів так як і вони – красиво перемагати! Надзвичайно радий своїй перемозі! Хочу присвятити її моїм батькам – Артамоновій Ніні та Одинцю Юрію. Спасибі їм за те, що завжди вірять і підтримують», — розповів переможець.

Артур Артамонов закінчив свого часу Броварське вище училище фізичної культури, Київський інститут фізкультури та спорту, професійний пловець, бере участь у всеукраїнських та міжнародних турнірах під егідою Федерації плавання України. Зазначимо, що у соціальних мережах плавця привітали не лише шанувальники, а й учні, яких він тренував і тренує зараз.

Нагадаємо, цього літа наш земляк узяв участь у щорічному турнірі-запливі у Стамбулі через протоку Босфор «Samsung Bosphorus Cross-Continental Swimming Race» , де посів 2 місце у своїй віковій категорії і 4-е в абсолютному заліку.

Уже 27 серпня Артур Артамонов планує взяти участь у змаганнях з плавання, які проходитимуть у Харкові.

загрузка...
Loading...

One Response to Броварчанин Артур Артамонов здобув золоту медаль з плавання на чемпіонаті світу в Будапешті