01 Dec 2020, 1:58 AM (GMT)

Коронавірус в Україні

732,625 Інфіковано
12,327 Померло
345,149 Одужало

Антон Дубішин підтримав маля з Броварів, хворе на СМА. ФОТО. ВІДЕО

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

У понеділок, 16-го листопада, до Броварів завітав Антон Дубішин аби підтримати броварську родину Кудрявських. Саме в цієї сім’ї трапилась біда – їх єдиний десятимісячний син Єгорка захворів на спінальну м’язову атрофію, вилікувати яку можуть тільки найдорожчі в світі ліки (2,3 млн доларів США).

«Нещодавно довідався, що в Броварах є маленький хлопчик Єгорчик. Аналіз ДНК виявив у нього СМА II -го ступеня (спінальна м’язова атрофія). Таку саму особливість маю і я», – розповів Антон Дубішин.

31-річний киянин Антон Дубішин має важку форму інвалідності, яка знерухомила його тіло.

Щоб вижити: десятимісячному Єгорці з Броварів потрібні найдорожчі в світі ліки

Антон Дубішин

Антон Дубішин

У конференц-залі готелю «Grand sport» у Броварах зібралися батьки зі своїми дітьми, аби послухати про життя Антона Дубішина та допомогти броварській родині Кудрявських.

Присутні уважно слухали Антона, який розповів, що саме такий діагноз, який поставили маленькому Єгорчику Кудрявському, 30 років тому лікарі поставили і йому.

«На той момент ще не було ліків проти цієї хвороби. Та навіть якби і були, то в моїй родині не було можливостей назбирати таку «космічну» суму. Тому моя мама прийняла мене таким, як я є. Так, це інше життя, але це життя. СМА – це не сімейне горе та не смертельна хвороба», наголосив Антон.

Хлопець у візку багато розповідав про своє життя та з якими труднощами йому доводилось стикатися.

Попри те, що в Антона рухома лише голова і один палець, він вважає себе таким, як і всі: їздить майже всією Україною, відвідує багато цікавих місць, навіть нічні клуби, знайомиться з великою кількістю людей. Він активно займається громадською та волонтерською діяльністю.

Антон своїм єдиним рухомим пальцем на смартфоні в текстовому редакторі написав не одну свою книгу. Останню – автобіографічну роботу «Особливе Одкровення» – особливий письменник привіз і в Бровари.

(Натисніть на фото для збільшення)

З його слів, вислів «люди з обмеженими можливостями» придумали ті, які ці можливості й обмежують.

Антон Дубішин

«Я не можу заїхати на тротуар через півметровий бордюр, я не можу повноцінно харчуватися, лікуватися та одягатися, бо в мене пенсія 3200 грн, я не можу вийти на вулицю, бо живу на 13-му поверсі, а ліфти часто не працюють. Ось ці обмеження. То хто мене обмежує?! Але я все одно живу, пишу та видаю книжки, навчаюсь, допомагаю людям, бо кожна людина повинна це робити», – поділився своїми думками Антон Дубішин.

Зустріч із броварчанами Антона Дубішина відбулася за підтримки й допомоги благодійного фонду «Моя Райдуга».

Антон Дубішин

Антон із мамою та очільниця БФ “Райдуга” Аліна Гордієнко

Під час зустрічі очільниця БФ «Моя Райдуга» Аліна Гордієнко презентувала виступи вихованців «Strong Family Brovary» та спортивно-циркової студії «Valset».

(Натисніть на фото для збільшення)

Більше фото із зустрічі можна переглянути ТУТ

Після виступів юнацьких та дитячих колективів, усі присутні змогли поспілкуватися  та сфотографуватися з Антоном та Наталею Дубішиними.

Антон ДубішинУ залі стояла скринька, куди можна було кинути гроші, аби хоча б трішки допомогти родині Кудрявських. Цього вечора на лікування Єгорчика було зібрано більше 2 тис. грн.

Антон Дубішин

Наостанок Аліна Гордієнко зі всіма присутніми записала для родини Кудрявських «відеопривіт». Кожен міг побажати Єгорчику якнайшвидшого одужання, а батькам – триматися та не падати духом.

Нагадаємо, що це не перший приїзд Антона Дубішина в місто Бровари. У лютому цього року хлопець із мамою відвідали Броварську ЗОШ №2, а на початку березня Антон провів мотиваційний вечір із вихованцями однієї з броварських арт-студій.

Фото – Андрій Захарченко

Читайте також:

  1. Щоб вижити: десятимісячному Єгорці з Броварів потрібні найдорожчі в світі ліки
  2. У Бровари приїде Антон Дубішин допомогти зібрати кошти на лікування маляти, хворого на СМА
  3. Життя дворічної дівчинки з Броварів коштує 2,3 млн доларів. ФОТО. ВІДЕО

  4. Історії особливих людей, які мотивують (Відео)

Поділитись

Leave A Reply