01 Dec 2020, 1:58 AM (GMT)

Коронавірус в Україні

732,625 Інфіковано
12,327 Померло
345,149 Одужало

У Броварах 20 листопада звучатимуть сирени. Чому?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

У п’ятницю 20-го листопада з 13:00 до 15:00 у Броварах проводитиметься перевірка централізованої системи оповіщення населення з включенням електросирен. Про це повідомляється на сторінці Броварської міської ради.

Як зазначається в повідомленні, життю та здоров’ю броварчан і гостей міста нічого не загрожує – це лише перевірка системи оповіщення.

Однак, якщо містом лунатиме сирена, а повідомлення про перевірку системи не було, варто знати, що ж робити. Про це «Трибуні-Броварів» розповіли працівники Броварського районного управління ГУ ДСНС України.

Якщо ви почули довгі гудки (завивання сирен, гудків підприємств, інших сигнальних засобів), знайте – це попереджувальний сигнал «УВАГА ВСІМ!».

Місцеві органи влади, відділи ДСНС через засоби масової інформації повідомлять про надзвичайну ситуацію, що сталася та проінформують Вас щодо дій в даних умовах. Коли Ви почули сигнал «УВАГА ВСІМ», Вам необхідно:

  1. Негайно увімкнути радіотрансляційні точки та телевізори (місцеві канали) для того, щоб прослухати екстрене повідомлення. У м. Бровари це повідомлення озвучать по динаміках (9 шт. по місту).
  2. Дочекатися надходження інформації з інших джерел від місцевих органів влади, відділу ДСНС (автомобіля з гучномовцем, листівки та ін.).
  3. Діяти у відповідності до отриманих рекомендацій.
  4. Після звукових сигналів до населення доводиться інформація, яка, як правило, складається з екстреного повідомлення та рекомендацій щодо дій при виникненні надзвичайних ситуацій.
  5. Усі засоби масової інформації мають бути увімкненими впродовж всього періоду ліквідації надзвичайної ситуації.

Читайте також:

  1. Сьогодні в Броварах лунають сирени: небезпеки нема

  2. Лобове зіткнення легковиків у Броварах. Є постраждалі. ФОТО. ВІДЕО

  3. Як дотримувались «карантину вихідного дня» в Броварах. ФОТО

  4. 26 листопада – позачергова сесія Броварської міськради

Поділитись

Leave A Reply