01 Dec 2020, 5:29 AM (GMT)

Коронавірус в Україні

732,625 Інфіковано
12,327 Померло
345,149 Одужало

ЦВК сформувало новий тервиборчком Броварів. ІМЕНА

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Учора Центрвиборчком провів засідання, під час якого сформував новий склад Броварської міської територіальної виборчої комісії. Очолила новий ТВК Тетяна Філатова зі «Слуг народу». Про це йдеться на сайті ЦВК.

Як зазначають у Центрвиборчкомі, рішення ухвалили у зв’язку з достроковим припиненням повноважень усього складу вказаної комісії за рішенням суду. Нагадаємо, за розпуск старої ТВК судилася Команда Ігоря Сапожка «Єдність».

Читайте також: Повторні вибори в Броварах: хто з ким та проти кого

Новий склад комісії сформували на основі відповідних подань місцевих організацій політичних партій у кількості 18 осіб, указано в повідомленні. На сайті ЦВК вже оприлюднили поіменний перелік членів комісії.

Новий склад ТВК

Новий склад Броварської міської територіальної виборчої комісії

Очолює комісію представниця «Слуги народу» Тетяна Філатова. Її заступниця – Алла Рубайло з «Європейської солідарності». Секретарка – Лариса Пилипчук із «Батьківщини».

Серед нових членів ТВК лише одне «старе обличчя». З попереднього складу комісії у залишився Олексій Скочко з «Голосу». Як повідомляв екснардеп Павло Різаненко у Фейсбуку, представник склав повноваження цієї п’ятниці, завдяки чому і зміг «переобратися».

Як ідеться в повідомленні, ЦВК зобов’язало новий склад виборчої комісії провести повторні вибори депутатів Броварської міської ради та Броварського міського голови.

«Разом з тим Броварську міську ТВК після сформування нового складу зобовʼязано невідкладно привести свою діяльність та рішення у відповідність із вимогами виборчого законодавства України з урахуванням рішень судів, що набрали законної сили, зокрема, щодо проведення повторних виборів депутатів Броварської міської ради та Броварського міського голови», – уточнює ЦВК.

Фото та скрін – ЦВК

Читайте також

  1. Вибори голови і депутатів Броварської ОТГ не відбулися – рішення суду
  2. Вибори в Броварах стартували з порушень. ФОТО
  3. Вибори в Броварах: через порушення таємниці голосування відкрито кримінальне провадження  
Поділитись

Leave A Reply