27-го травня о 10:00 в залі засідань міськвиконкому відбудеться 7-ма чергова сесія ради Броварської ОТГ. На розгляд депутатів винесено 36 питань, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста. Про це йдеться в розпорядженні міського голови.

Порядок денний 7-ї чергової сесії
 1. Про приватизацію житлових приміщень гуртожитків.
 2. Про безоплатне прийняття мереж зовнішнього освітлення в комунальну власність Броварської міської територіальної громади.
 3. Про безоплатне прийняття квартири в комунальну власність Броварської міської територіальної громади.
 4. Про визначення балансоутримувача трансформаторних підстанцій.
 5. Про внесення змін до рішень Броварської міської ради Броварського району Київської області.
 6. Про втрату чинності рішення Броварської міської ради Київської області 29.01.2009 № 1015-55-05.
 7. Про надання дозволу на списання комунального майна Броварської міської територіальної громади.
 8. Про надання дозволу на передачу комунального майна Броварської міської територіальної громади.
 9. Про прийняття майна Требухівської сільської ради Броварського району Київської області в комунальну власність Броварської міської територіальної громади.
 10. Про прийняття майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Броварського району Київської області в комунальну власність Броварської міської територіальної громади.
 11. Про внесення змін у Додаток до рішення Броварської міської ради Київської області від 01.10.2020 №1994-83-07.
 12. Про введення в дію рішення конкурсної комісії щодо визначення виконавця послуг із вивезення побутових відходів (твердих, великогабаритних, ремонтних) на території Броварської міської територіальної громади.
 13. Про внесення змін у Додаток 1 до Програми будівництва, капітального ремонту, утримання об’єктів житлового фонду, благоустрою та соціально-культурного призначення Броварської міської територіальної громади на 2019-2023 роки.
 14. Про внесення змін у додаток до міської Програми з надання соціальної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям та військовослужбовцям, які брали (беруть) участь в антитерористичній операції/операції Об’єднаних сил та їх сім’ям, постраждалим учасникам Революції Гідності та бійцям добровольцям АТО на 2021 рік.
 15. Про внесення змін до Статуту комунального некомерційного підприємства Броварської міської ради Броварського району Київської області «Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» та затвердження його в новій редакції.
 16. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку системи освіти Броварської міської територіальної громади на 2019-2023 роки.
 17. Про затвердження Програми впровадження системи електронного документообігу в Броварській міський ради Броварського району Київської області та її виконавчих органах на період 2021-2022 роки.
 18. Про затвердження Програми «Проект інформатизації «Електронний Контакт центр» Броварської міської ради Броварського району Київської області на 2021 – 2023 роки.
 19. Про затвердження концепції «Смарт сіті Бровари-2025».
 20. Про затвердження Програми розроблення містобудівної документації населених пунктів Броварської міської територіальної громади Броварського району Київської області на 2021- 2023 роки.
 21. Про найменування вулиць у селі Переможець та селі Требухів Броварської міської територіальної громади Броварського району Київської області
 22. Про припинення права користування земельними ділянками, затвердження документації із землеустрою, надання земельних ділянок у користування, зміну цільового призначення земельних ділянок, надання дозволів на розроблення документації із землеустрою, надання згоди на відновлення меж земельних ділянок у м. Бровари, с. Княжичі, с. Требухів Броварського району Київської області.
 23. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок.
 24. Про продовження терміну дії та терміну укладення договорів про встановлення особистих строкових сервітутів.
 25. Про затвердження документації із землеустрою щодо передачі земельних ділянок у власність та оренду, зміну цільового призначення земельних ділянок, надання дозволів на розроблення документації із землеустрою громадянам в м. Бровари Броварського району Київської області.
 26. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу у власність громадянам для будівництва індивідуальних гаражів в м. Бровари Броварського району Київської області.
 27. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам для будівництва індивідуальних гаражів в м. Бровари Броварського району Київської області, внесення змін до рішення Броварської міської ради Броварського району Київської області.
 28. Про затвердження документації із землеустрою щодо передачі земельних ділянок у власність, зміну цільового призначення земельних ділянок, надання дозволів на розроблення документації із землеустрою, відмову у затвердженні документації із землеустрою, відмову в наданні дозволів на розроблення документації із землеустрою громадянам у с. Княжичі Броварського району Київської області.
 29. Про затвердження документації із землеустрою щодо передачі земельних ділянок у власність, зміну цільового призначення земельної ділянки, надання дозволів на розроблення документації із землеустрою, відмову в затвердженні документації із землеустрою та в наданні дозволів на розроблення документації із землеустрою громадянам у с. Требухів Броварського району Київської області.
 30. Про відмову в наданні дозволів на розроблення проектів землеустрою та в наданні земельної ділянки громадянам у м. Бровари Броварського району Київської області.
 31. Про проведення земельного аудиту земель за межами села Требухів та частково в межах сіл Требухів та Княжичі Броварського району Київської області.
 32. Про доповнення до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік.
 33. Про внесення доповнень у додаток 4 до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Броварської міської територіальної громади на 2021 рік.
 34. Про затвердження звіту про виконання бюджету Броварської міської територіальної громади за І квартал 2021 року.
 35. Про внесення змін до рішення Броварської міської ради Київської області від 24.12.2020 року № 2128-89-07 «Про бюджет Броварської міської територіальної громади на 2021 рік» та додатків 1, 2, 3, 5, 6, 7.
 36. Про внесення змін до Положення про постійні комісії Броварської міської ради Броварського району Київської області VIІІ скликання.
 37. Різне.

ФОТО – Андрій Захарченко

Читайте також:

 1. Замість садочка біля ЖК «Діамант» збудують житлову багатоповерхівку – рішення сесії. ФОТО

 2. Головою Київської обласної ради обрано Наталію Гунько – дружину нардепа, фігуранта земельного скандалу

 3. Парк «Перемоги» в Броварах електрифікують за 1,74 млн грн

 4. Під флагшток у парку «Перемога» «розчищають» територію