5-річного «утікача» з ДНЗ «Ромашка» знайшли у «Форумі». Де були вихователі?!

Актуально, Новини 30 Бер. 2017 р., 18:01 2 740

30 березня близько 14.00 у соціальних мережах Броварів з’явилося повідомлення про те, що з дитячого садочка «Ромашка» (вулиця Марії Лагунової, 3а) втік і загубився хлопчик Матвій віком 5 років.

У публікації повідомлялося, що дитина була вдягнена у зелену куртку та червону шапку у білу смужку, а також номер телефону для зв’язку (вочевидь, мами малюка).

Коли «Трибуна-Бровари» звернулася за вказаним телефоном для уточнення обставин зникнення хлопчика, абонент повідомив гарну новину – малюк знайшовся (згодом ця новина розповсюдилася по соціальних мережах). Все добре, якби не одне «але». Зі слів співрозмовниці дитину знайшли за територією дитячого садка, у магазині «Форум» на вулиці Короленка. «Менеджер магазину зв’язалася за вказаним телефоном і привела дитину, коли ми домовилися про зустріч», — повідомила жінка і додала, що малюк почувається добре.

Голова Громадської ради при управлінні освіти та керівник Асоціації батьків міста Ігор Романенко підтвердив інформацію про цей випадок і попросив не панікувати, оскільки, як його запевнили в Управлінні освіти, дитина просто сховалася на території дитячого садка і вихователі його не помітили. Коли ж «Трибуна-Бровари» повідомила про розмову з жінкою, чий телефон був вказаний у соцмережах, пан Романенко попросив кілька хвилин для уточнень, а згодом розповів наступне:

«Факт мав місце: дитина залишила територію дитячого садка і цілеспрямовано пішла до магазину «Форум» купити конструктор. Матвія знайшла працівниця «Форуму», яка передала малюка матері. Але ж мене спочатку запевнили, що дитину просто не помітили! Це взагалі нонсенс і не припустимо! До того ж, аби потрапити до магазину на Короленка, потрібно перейти вулицю, де їздять автомобілі. Де ж були вихователі?».

Зазначимо, що «Трибуна-Бровари» зателефонувала до дитячого садка «Ромашка» за вказаним телефоном на офіційному сайті Броварської міської ради, кореспондент представився, назвав ім’я, прізвище та назву видання і попросив до телефону завідуючу дитсадком Литовченко Світлану Петрівну. Але жіночий голос на тому кінці лише підтвердив, що це дитячий садок «Ромашка», а потім слухавку кинули, більше на дзвінки ніхто не відповідав.

«Трибуна-Бровари» готова висвітлити позицію адміністрації дитячого садка, але, вочевидь, остання на контакт йти не захотіла.

НОВИНИ

17.01.2018
16.01.2018
15.01.2018