Амброзія, прориви каналізації та вивезення сміття — «комунальні» проблеми міста

Актуально, Новини 10 Сер. 2017 р., 12:46 357

Під час оперативної наради виконавчих служб міської ради до комунальних служб було багато зауважень та побажань.

КП «Броваритепловодоенергія» готується до подачі гарячої води. Нагадаємо, відновлення постачання гарячої води заплановане на 23 серпня.

За словами головного інженера підприємства Олександра Дремлюги, ремонт котельнь, на які буде йти подача гарячої води, практично завершений, а зараз триває приведення до готовності міжбудинкових систем.

У неділю 6 серпня стався порив каналізації від водозабору з річки Десни у Пухівці до міста, і там проводилися упродовж дня ремонтні роботи і систему вдалося полагодити.

Щодо ремонту каналізаційного колектора, то як запевнив пан Дремлюга, підрядні організації — ТОВ «Вентмонтаж» та КП «БІМ №6» — у п’ятницю та на вихідні працювали без зупинки. У відповідь на такі запевнення заступник міського голови Григорій Голубовський заявив, що особисто виїжджав на об’єкт і зробив висновок, що з боку міської влади жодного контролю за процесом немає.

«Об’єкт стратегічний і увага до нього була прискіплива лише тоді, коли відбувся порив мережі. Сьогодні у нас уже все тихенько і спокійно. Самі собі колупаються», — наголосив Голубовський.

Заступник міського голови надав доручення КП «Броваритепловодоенергія» проконтролювати процес ремонту та найближчим часом відкрити вулицю Металургів для проїзду.

Звернули учасники наради на таку проблему у місті як цвітіння амброзії, яка є дуже небезпечною для алергіків. Пилок амброзії викликає алергічне захворювання — риніт, запалення слизової оболонки носа, що супроводжується закладеністю носа або надмірним виділенням носового слизу.

Григорій Голубовський

Григорій Голубовський наголосив, що від броварчан надходить багато скарг та дав доручення КП «Бровари-Благоустрій» провести скошування цієї небезпечної рослини. А також дане розпорядження спецвідділу з контролю за благоустроєм проконтролювати роботу комунальників.

Окрім претензій щодо покосу амброзії керівники міста висловили також зауваження щодо роботи нового підрядника з вивезення сміття ПП «Амуссон Київ». Усім п’ятьом ЖЕКам було дане доручення проконтролювати процес вивезення сміття.

«Ми вже перетворюємося на Львів», — сказав Голубовський. Як повідомила заступник начальника Управління ЖКГ Світлана Решетова, перевізник пообіцяв, що у найближчі два-три дні доставить свої сміттєві баки і налагодить систему вивезення сміття.

Зазначимо, що Григорій Голубовський повідомив про те, що у рамках інвестиційної програми, перевізник з вивезення сміття запропонував таку інновацію як встановлення підземних контейнерів. Коли перевізник не буде встигати вивозити сміття, воно не застоюватиметься просто неба, а спеціально спускатиметься в контейнерах під землю і потім забиратиметься.

«Ми знаємо, що коли сміття вивозиться не вчасно, його розтягують собаки та забруднюють прибудинкові території. Сподіваємося, така інновація допоможе уникнути таких проблем», — зазначив Голубовський.

По вулиці Київській в рамках її реконструкції проводиться перенесення кабельних мереж, а також, за інформацією начальника ВКБ Людмили Павлик, розпочалися будівельно-інженерні роботи по футбольному полю в парку «Перемоги».

Також пані Павлик повідомила, що оголошено тендер на пішохідний перехід в 34 мікрорайоні та готується тендерна документація на новий корпус ЗОШ № 10 на Симона Петлюри.

Повне відео оперативної наради тут.

НОВИНИ

17.01.2018
16.01.2018
15.01.2018